У громаді на Тернопільщині відкрили відділення соціальної реабілітації

У громаді на Тернопільщині відкрили відділення соціальної реабілітації

У громаді на Тернопільщині відкрили відділення соціальної реабілітації
Фото: Тернопільська ОВА

У Зборові на Тернопільщині відкрили відділення соціальної реабілітації КУ "Центр надання соціальних послуг". Про це повідомляють на сторінці Зборівської громади в соцмережі.

У відділенні функціонує кабінет фізичної реабілітації, кабінет навичок самообслуговування, ресурсна кімната, кабінет логопеда, кабінет психолога. Тут працюватиме завідувач, психолог, фахівець соціальної роботи, фахівець фізичної реабілітації, йдеться у повідомленні.

Обладнання для відділення соціальної реабілітації
Обладнання для відділення. Фото: Тернопільська ОВА

Отримувати послуги будуть діти та особи з інвалідністю, особи чи сім‘ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, ВПО, учасники бойових дій та члени їх сімей, особи пенсійного віку. Послуги соціальної реабілітації та їх обсяг будуть визначатись індивідуально до потреб отримувачів.

У новому відділенні соціальної реабілітації
У відділенні соціальної реабілітації. Фото: Тернопільська ОВА

Проєкт "Надання соціальних послуг у громаді" тривав з 2019 року за сприяння УФСІ, що фінансується Японським фондом соціального розвитку.

Одна з кімнат у новому відділенні соціальної реабілітації
Одна з кімнат у відділенні соціальної реабілітації. Фото: Тернопільська ОВА

У рамках "Координаційного центру підтримки цивільного населення" при Тернопільській ОВА днями планують відкрити ще чотири Центри надання соціальних послуг. Вони будуть розміщені в Борщеві, Вишнівці, Скала-Подільській та Почаєві, повідомляють на сторінці Тернопільської ОВА в соцмережі.

Читайте також

На початок