На Кіровоградщині затримали поліцейського, якого підозрюють у хабарництві

На Кіровоградщині затримали поліцейського, якого підозрюють у хабарництві

На Кіровоградщині затримали поліцейського, якого підозрюють у хабарництві
Поліцейського затримали з грошима. Фото: Кіровоградська обласна прокуратура

У Кіровоградській області затримали поліцейського, якого підозрюють у хабарництві. Про це розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко.

Затримали заступника начальника сектору дільничних офіцерів районного управління в Кіровоградській області під час передачі грошей. Його підозрюють у тому, що він вимагав 20 тисяч гривень за не виписаний штраф за порушення правил торгівлі підприємиці з Олександрії та вимагав щомісячну плату за не перешкоджання роботі іншого підприємця з цього міста.

Вирішується питання щодо повідомлення поліцейському про підозру за частиною 3 статті 368 "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Санкція – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. Також прокурори готують до суду клопотання щодо обрання поліцейському запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

На Кіровоградщині на хабарі 20 тисяч гривень спіймали поліцейського
Поліцейського з Кіровоградщини затримали на хабарі. Фото: Кіровоградська обласна прокуратура

Відповідно до статті 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

На початок