У двох районах на Волині екологи знайшли понад 1,5 км заборонених риболовних сіток

У двох районах на Волині екологи знайшли понад 1,5 км заборонених риболовних сіток

Природоохоронні рейди на Волині
Природоохоронні рейди у двох районах Волині, липень 2023-го. Фото: Держекоінспекція Волині

На водоймах у Ковельському й Луцькому районах екологи виявили більш як 1,5 кілометра браконьєрських знарядь лову риби – сіток. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції області.

Рейди відбувалися впродовж тижня.

На озері Турське Ковельського району вилучили понад пів кілометра незаконної риболовної сітки. Одну людину притягнули до адмінвідповідальності. У Луцькому районі екологи знайшли понад 250 метрів браконьєрської сітки.

На озері Оріхівське, що входить до складу природно-заповідного фонду України, виявили майже кілометр такої сітки й п'ять ятерівЯтер – це рибальська снасть, призначена для масового лову раків і риби. . До водойми повернули 89 рибин: карасі, лящі, щуки. На трьох порушників правил рибальства склали адмінпротоколи.

У Держекоінспекції зазначили, що згідно з правилами любительського та спортивного рибальства, за використання заборонених знарядь лову (сітки, ятері, павуки, екрани, драчі, ості та інші) рибалок штрафують: передбачений штраф у розмірі 1 700 – 3 400 гривень. Окрім цього, порушник повинен сплатити збитки.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок