"Простір 28": у школі Тернополя відкрили дитячий літній табір

"Простір 28": у школі Тернополя відкрили дитячий літній табір

"Простір 28": у школі Тернополя відкрили дитячий літній табір
Суспільне Тернопіль

У Тернопільській ЗОШ №28 відкрили пришкільний дитячий літній табір "Простір 28". На першу зміну зареєструвалися 90 дітей віком від 8 до 11 років. Про це розповіла Суспільному директорка пришкільного літнього табору Оксана Гіль.

За її словами, впродовж тижня для відвідувачів табору проводитимуть різноманітні заняття, зокрема, з історії України та англійської мови. Також учасники табору будуть займатися спортом та переглядатимуть мультфільми.

Руханка в дитячому літньому таборі "Простір 28"
Руханка в дитячому літньому таборі. Суспільне Тернопіль

Кожен день у пришкільному літньому таборі "Простір 28" розпочинається з руханки.

Роксалана Гладка, відвідувачка пришкільного літнього табору
Роксалана Гладка, відвідувачка пришкільного літнього табору "Простір 28". Суспільне Тернопіль

"Мені подобається. Тут дуже весело. Ми проводимо заняття з англійської, робимо всілякі аплікації. У нас є час для відпочинку і занять", – говорить відвідувачка пришкільного літнього табору Роксалана Гладка.

"Показують класні мультфільми. Подобається, коли ми виходимо на спортмайданчик і разом граємось", – каже відвідувачка пришкільного літнього табору Юлія Жабковська.

Данило Гавдида, відвідувач пришкільного літнього табору "Простір 28"
Данило Гавдида, відвідувач пришкільного літнього табору. Суспільне Тернопіль

"Мені подобається табір. Тут гарні вчителі. Я знайшов тут друзів. Мені не сумно", – сказав відвідувач пришкільного літнього табору Данило Гавдида.

Директорка пришкільного літнього табору Оксана Гіль розповіла, заняття для дітей проводять вчителі школи.

Оксана Гіль, директорка пришкільного літнього табору "Простір 28"
Оксана Гіль, директорка пришкільного літнього табору. Суспільне Тернопіль

"У нас табір розбитий на 4 зміни. Кожна зміна – це 5 робочих днів: з понеділка по п’ятницю. Зараз працює перша зміна. На другу зміну вже є багато заявок. Кожен день у нас тематичний. Для прикладу, у нас є секції "Цікава англійська", "Мистецтво", "Я досліджую", "Спортивне дозвілля".

Заняття в дитячому літньому таборі "Простір 28"
Заняття в дитячому літньому таборі. Суспільне Тернопіль

"Якщо лунатиме сигнал повітряної тривоги, то в нас є повністю оснащене укриття. Там є всі необхідні засоби для того, щоб ми могли весело провести час. Ми принесли туди багато настільних ігор. Навіть в укритті плануємо проводити під час повітряної тривоги лялькові театри. Для цього закупили спеціальні іграшки".

Пришкільний табір триватиме до кінця червня, каже Оксана Гіль.

Загалом в області влітку працюватиме також 17 літніх таборів, повідомив начальник управління молоді і спорту обласної військової адміністрації Андрій Човган.

Андрій Човган, начальник управління молоді і спорту Тернопільської обласної військової адміністрації
Андрій Човган, начальник управління молоді і спорту обласної військової адміністрації. Суспільне Тернопіль

За його словами, на оздоровлення та відпочинок дітей з обласного, місцевих, а також профспілкових та спонсорських бюджетів виділили понад 15 мільйонів гривень.

"Путівки, придбані з обласного бюджету, будуть рівномірно розподілені між усіма територіальними громадами відповідно до кількості дітей шкільного віку, які в них проживають, та кількості пільгових категорій. Тобто, якщо ваша дитина підпадає під пільгову категорію і має право на безплатне оздоровлення, ви можете звертатися у свої територіальні громади, писати заяву. Пріоритетні категорії, які щороку оздоровлюються за кошти з обласного бюджету, це є діти-сироти, діти, чиї батьки, або один з батьків загинули під час війни. Також будуть приділяти увагу внутрішньо переміщеним людям".

Андрій Човган розповів, цьогоріч за кошти обласного бюджету планують відправити на відпочинок понад 800 дітей пільгових категорій. Перший заїзд у літні табори відбудеться за два тижні.

Читайте також

На початок