"Чекаємо на якісну гру". Андрій Павелко - про призначення Реброва тренером збірної України та очікування від його роботи

"Чекаємо на якісну гру". Андрій Павелко - про призначення Реброва тренером збірної України та очікування від його роботи

"Чекаємо на якісну гру". Андрій Павелко - про призначення Реброва тренером збірної України та очікування від його роботи
Сергій Ребров. Фото: Сергій Захарченко / Суспільне Спорт

Що сказав президент УАФ після представлення нового головного тренера.

Збірна України отримала нового головного тренера. У середу, 7 червня, УАФ представила Сергія Реброва, підписавши з ним контракт на три роки.

Призначення Реброва відбулося перед червневими матчами збірної України у відборі на чемпіонат Європи. А для національної команди він став першим головним тренером за пів року після того, як її залишив Олександр Петраков.

Призначення Реброва на пресконференції прокоментував президент УАФ Андрій Павелко. Він відзначив, що передусім розраховує від тренера виходу до фінальної частини чемпіонату Європи, а також розповів про специфіку роботи Реброва з побудовою структури збірних.

"Розуміємо, що потрапили до дуже складної групи, що це буде фантастично, якщо потрапимо [на Євро] напряму. Але ми завжди чекаємо на якісну гру команди, а вже яке буде місце - історія покаже. Найголовніше - щоб вболівальники бачили гру, в них були емоції від гри команди. Все, що від них [команди] буде залежати - все зроблять, щоб виконати завдання виходу на Євро. А вже з якого місця, перше - бажано, але головне, щоб були в Німеччині у фінальній частині чемпіонату Європи".

"Всі розуміють, що це складне завдання, але впевнений, що наші гравці, як і воїни ЗСУ, які щодня показують світу характер та мужність, будуть виходити на гру з переконанням у своїх силах та здібностях, щоб викластися наповну. А результат - те, що ми будемо на Євро-2024 в Німеччині.

Хотіли б, щоб наша збірна була на всіх міжнародних форумах: чемпіонаті світу 2026 року. Це такі головні завдання. Бачимо, яка зараз група і якими будуть іспити для нашої команди. Головне, щоб ми вибудували таку систему всіх збірних - тут дуже довіряю Сергію [Реброву], хочу, щоб він проаналізував всі наші збірні, юнацькі та молодіжні, щоб ми вперше дали нову систему, яка працювала з національною командою як головною. Щоб усі наші збірні були в одній системі координат під національною. Це дуже важлива стратегія, і я дякую Сергію [Реброву], що він береться за цю справу. Очікуємо, що за декілька років ми побачимо перші результати цієї роботи".

Призначення Сергія Реброва: що відомо

  • Підписав контракт на три роки.
  • До тренерського штабу Реброва в збірній Україні увійшло п'ять фахівців: Вісенте Гомес, Альберто Босх, Унаї Мельгоса, Гліб Платов, Рустам Худжамов.
  • Перший матч у статусі нового головного тренера збірної України Ребров проведе у понеділок, 12 червня, проти Німеччини.

На початок