Для зручності й вчасних послуг. У громаді на Кіровоградщині купили велосипеди соціальним робітницям

Для зручності й вчасних послуг. У громаді на Кіровоградщині купили велосипеди соціальним робітницям

Для зручності й вчасних послуг. У громаді на Кіровоградщині купили велосипеди соціальним робітницям
Соціальні робітниці Гурівської громади. Фото: Facebook Гурівська громада

У Гурівській сільській громаді Кропивницького району Кіровоградської області купили службові велосипеди для всіх соціальних робітниць. Їх у сільському центрі надання соціальних послуг працює 14. Кожна обслуговує до 10 людей. Велосипеди купили для зручності й полегшення роботи та своєчасного надання соціальних послуг. Про це розповів голова громади Анатолій Склярчук.

До Гурівської громади входять 16 сіл. Центр соціальних послуг розташований в селі Пишне.

"Моя позиція так, щоб адміністративні підрозділи громади містилися в різних селах, – каже Анатолій Склярчук. – Щоб не було так, що в одному селі є все, а в іншому нічого немає. Це спочатку трохи ускладнювало нам роботу й керування громадою, але ми вже все налагодили. Багато документів пересилаємо через інтернет. Щодо жителів, то їм головне добратися не в центр громади, а в місто Долинська. Туди в нас ідуть транзитні автобуси. Також доплачуємо приватному перевізнику, щоб робив зайве коло й забирав людей з віддалених сіл".

Для зручності й вчасних послуг. У сільській ТГ на Кіровоградщині купили 14 службових велосипедів для робітниць терцентру
У Гурівській громаді купили 14 службових велосипедів для робітниць терцентру. Фото: Facebook Гурівська громада

З 14 працівниць п’ять живуть в одному селі Бокове. Решта – в інших селах громади.

"Центр безплатно обслуговує самотніх дідусів і бабусь. Якщо вони мають дітей, але ті, наприклад, живуть далеко, то центру доплачують невеликі суми, – говорить голова громади. – Торік робітниць у центрі було 12. Цього року 14 через те, що більше людей почали просити про соціальні послуги. Найчастіше просять принести свіжий хліб й інші продукти. Робітниці відвідують кожного двічі на тиждень. Села мають велику протяжність, і тому людині, яка обслуговує пенсіонерів, йти пішки буває далеко".

За словами Анатолія Склярчука, велосипеди хотіли купити у 2022 році. "Завадила війна. Не всі платежі тоді пропускали. Тому ми знову виділили гроші цього року. Ми вже розвезли по селах ці велосипеди, вручили їх й подякували людям за роботу".

На початок