Заняття та спорт: у черкаському ліцеї запрацював науковий табір

Заняття та спорт: у черкаському ліцеї запрацював науковий табір

Заняття та спорт: у черкаському ліцеї запрацював науковий табір
Суспільне Черкаси

56 учнів міських шкіл розпочали заняття у науковому таборі у одному з ліцеїв Черкас. Другий рік поспіль долучитися до таких заходів мають змогу учні інших закладів освіти, розповіла Суспільному заступниця директора Наталія Бобкова.

Учасників наукового табору в ліцеї поділили на групи. Дев’ятикласниця Анастасія Уколова в ньому вже була торік.

"Я була у цьому таборі рік тому і мені дуже сподобалося. Багато емоцій, емоційна підзарядка. Можна побігати, пострибати. Це краще, ніж сидіти в телефонах і сумувати", — зазначила дев'ятикласниця.

табір
Суспільне Черкаси

Керівник гуртка обласного центру наукової творчості Григорій Малород розповів про патріотичний плакат, який створили разом школярі, з’єднавши дев’ять пазлів між собою:

"Серце на цьому ескізі символізує Україну, любов до неї у кожного в серці. Хлопці малювали складніші візерунки, дівчата – простіші, більше квітів. Квіти у нас вийшли дуже чудові".

табір
Суспільне Черкаси

Поки одні школярі малюють, інші – грають на спортивному полі.

"У нас працюють локації, діти змінюють їх. Потім, коли з локаціями попрацювали, ми граємо у двосторонню гру: волейбол, бадмінтон, різноманітні рухливі ігри", – розповів учитель фізкультури Роман Басанський.

Богдан Тиріков у науковому таборі вперше. Він очікує спортивних ігор та навчання з точних дисциплін:

"Вирішив трішки розважитися влітку, підтягнути свої знання з деяких предметів, зустрітися з друзями".

табір
Суспільне Черкаси

Школяр Юрій Москаленко має власні очікування від двотижневого перебування у науковому таборі:

"Сподіваюся, що знайду багато нових друзів і дізнаюся багато нових та цікавих речей. Ми займалися фізкультурою, брали участь у брейн-ринзі, також були заняття з мови, літературі, історії, малювання".

табір
Суспільне Черкаси

Заняття для школярів з 7 по 9 класи триватимуть два тижні. Всі активності пов’язані із науковою чи навчальною діяльністю, зазначила заступниця директора ліцею Наталія Бобкова.

"Це технології, ІТ-сфера, математика, фізика, прикладні дисципліни, робототехніка. Також плануємо день історії і краєзнавства, брейн-ринг, географічний квест. Крім того, будуть заходи, пов’язані із туризмом рідного краю", – пояснила вона.

табір
Суспільне Черкаси

У міських школах Черкас протягом двох тижнів діятимуть три табори: пришкільні для учнів молодших класів, консультативні для подолання освітніх втрат та два види міських – мовного та науково-технічного напряму, розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок