Ребров відмовився очолити "Динамо". Клуб розглядає кандидатуру іноземного фахівця – ЗМІ

Ребров відмовився очолити "Динамо". Клуб розглядає кандидатуру іноземного фахівця – ЗМІ

Ребров відмовився очолити "Динамо". Клуб розглядає кандидатуру іноземного фахівця – ЗМІ Associated Press

Головний тренер угорського "Ференцвароша" Сергій Ребров, який за інфрмацією ЗМІ, отримав пропозицію вдруге очолити київське "Динамо", відповів відмовою. Керманичем команди може стати спеціаліст з-за кордону.

Колишній тренер "Динамо" не повернеться до клубу, повідомляє Dynamo.kiev.ua. Також, як йдеться, пріоритетом для керівництва команди не є очільник луганської "Зорі" Віктор Скрипник та Юрій Калитвинцев. Серед українських спеціалістів "біло-сині" тримають в полі зору головного тренера "Ворскли" Юрія Максимова.

Крім того, за кермо клубу з нового сезону може стати іноземний фахівець, але не хорват Ненад Бєліца. Кияни перебувають на початковій стадії перемовин з іншим тренером, ім'я якого "добре відоме вболівальникам", але поки не оприлюднюється.

Що відомо

  • Після поразки в останньому турі від ковалівського "Колоса" 0:2 керівництво "Динамо" ухвалило рішення про відставку Олексія Михайличенка та всього його штабу. При цьому наставник виконав завдання, які стояли перед ним: друге місце чемпіонату та кваліфікація до Ліги чемпіонів, а також здобув Кубок України.
  • У заяві "Динамо" пояснили вердикт відсутністю прогресу, достатнього для боротьби за звання чемпіона України.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start