Нескорені: двоє черкащан візьмуть участь у міжнародних змаганнях Invictus Games

Нескорені: двоє черкащан візьмуть участь у міжнародних змаганнях Invictus Games

Нескорені: двоє черкащан візьмуть участь у міжнародних змаганнях Invictus Games
Колаж: Суспільне

У міжнародних змаганнях для ветеранів та військовослужбовців "Ігри Нескорених" –Invictus Games 2023 візьмуть участь двоє черкащан. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

Це Вадим Мазніченко та Максим Дмитраш.

"Наші герої пройшли відбір до збірної України із-поміж двохсот претендентів. Попереду в них – інтенсивна підготовка", – зазначив Ігор Табурець.

Invictus Games відбудуться в Дюссельдорфі у вересні. Там виступатимуть ветерани та військовослужбовці з понад 20 країн. Україну представлятимуть 25 захисників та захисниць.

Загалом у відбіркових змаганнях брали участь 202 військових та ветеранів з різних регіонів України. Вони змагалися у 9 видах спорту: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, настільному тенісі волейболі сидячи, баскетболі на візках та плаванні.

Що відомо про Invictus Games

  • "Ігри Нескорених" — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.
  • Україна долучилась до "Ігор Нескорених" у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. Загалом за роки існування "Ігор Нескорених" у них взяли участь 34 учасники з Черкаської області.
  • Цього року змагання відбудуться з 9 по 16 вересня в Дюссельдорфі (Німеччина). Україну в Дюссельдорфі представлятиме команда з 24 спортсменів.
  • Загалом у Дюссельдорфі майже 600 учасників із 22 країн світу змагатимуться у 10 видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, веслування на тренажері, баскетбол на візках, регбі на візках, велоспорт, волейбол сидячи, плавання та настільний теніс.
  • “Україна — єдина країна з поміж 23 націй Інвіктус, яка наразі на війні виборює свою свободу. Фундація Invictus Games збільшила квоту для нашої країни, тому цього року українська збірна буде найбільшою за кількістю учасників за всі роки існування Ігор Нескорених в Україні”, — зазначила Національна координаторка Ігор Нескорених в Україні Ілона Волошина.
  • Як зазначили у Мінветеранів, мета проєкту "Ігри Нескорених в Україні" — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції.
  • За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок