В районі "Азовсталі" в Маріуполі пролунав сильний вибух, туди виїхали швидкі — Андрющенко

В районі "Азовсталі" в Маріуполі пролунав сильний вибух, туди виїхали швидкі — Андрющенко

В районі "Азовсталі" в Маріуполі пролунав сильний вибух, туди виїхали швидкі — Андрющенко
Дим піднімається на комбінатом Азовсталь, 5 травня 2022 року. Фото: АР

У тимчасово окупованому Маріуполі в районі заводу "Азовсталь" пролунав вибух, туди виїхали карети швидкої допомоги.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"В районі "Азовсталі" сильний вибух. Також зафіксовано роботу ППО", — написав він.

За його даними, в район заводу виїхали автомобілі швидкої допомоги.

"Поки не підвезли остаточну методичку для пропагандистів, в Маріупольських пабліках одночасно нічого не відбулося, ППО збило безпілотник, розмінування, щось впало на будівництві. Насправді зафіксовано роботу ППО прямо з жилого масиву на Правому березі річки Кальміус напроти Азовсталі", — зазначив Андрющенко.

В окупованій Юр'ївці у Маріупольському районі 28 травня лунали вибухи через ураження складів боєкомплектів, великої кількості техніки та центру керування, де розміщувались системи забезпечення зв’язку та РЕБ.

За словами радника мера Маріуполя, протягом всієї ночі російські окупанти вивозили вбитих та поранених військових РФ з місць влучань. Андрющенко зазначив, що людей вивозили Уралами та КамАЗами, адже машин швидкої допомоги не вистачило. "Сотня російських окупантів вже ніколи не будуть воювати. Понад 400 з різним ступенем поранень госпіталізовано до лікарні, мінус станція зв’язку та РЕБ. Зафіксували влучання в колишній ОК "Ялта". Зруйновано 5-типоверховий корпус", — розповідав радник мера.

Увечері 26 травня вибухи відбувалися в районі заводу "Азовсталь". Про це повідомляв радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, над містом піднявся дим. До того над Нікольськім було зафіксовано невдалу роботу ППО.

24 травня у місті також лунали вибухи. Петро Андрющенко у той день розповів, що прилетіло у командний центр, там базувалось 150 російських окупантів. 24 російських окупанти вбиті, а ще 37 поранені.

19 травня відбулася "бавовна" на території Маріупольського аеропорту, між селом Агробаза та містом. Місце використовувалось для встановлення систем ППО. Також, за даними радника мера, вибухи були на ЖК "Невський".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок