"Розвелося вас тут": у Рівному звільнили водія маршрутки через інцидент із матір'ю загиблого бійця

"Розвелося вас тут": у Рівному звільнили водія маршрутки через інцидент із матір'ю загиблого бійця

Доповнено
"Розвелося вас тут": у Рівному звільнили водія маршрутки через інцидент із матір'ю загиблого бійця
Матір загиблого бійця зробила фото маршрутки, у якій їхала/Фото: Facebook Людмила Марчук

У Рівному звільнили водія маршрутки, який, зі слів матері загиблого військового, під час поїздки публічно зневажливо поставився до неї. Про таку міру покарання для чоловіка 5 червня повідомив міський голова Олександр Третяк у Telegram.

Що сталось

Про історію поїздки в маршрутці та начебто зневажливого ставлення до неї написала матір загиблого бійця з Рівного Людмила Марчук. Як ідеться в її дописі у Facebook, інцидент стався 2 червня по обіді.

“Мене, як матір загиблого бійця. Якби він просто сказав: "Я вам співчуваю, але вибачте, у мене всі пільгові місця зайняті", цього поста б не було. Коли б не почула собі в спину: "Розвелося вас тут..." Це нас, згорьовані вдови й невтішні матері, розвелося? Чуєте, люди? Розводяться колорадські жуки, нешановний. І це ще війна не скінчилася. Ще гроби молодих хлопців щодня зі Сходу "На щиті" везуть...”.

Жінка додала, що у цій ситуації ніхто із пасажирів не відреагував осудливо.

“І мене це зачепило. Дуже зачепило. Як відром помий, хто обілляв. Защеміло серце, а мозок прошила геть не патріотична думка: "За що ти віддав своє життя, сину? За цього хама?" Уявила свого Богдана в цю мить поруч себе. Він би не сидів незворушно, коли б якийсь водило отак учинив. Він би точно витяг його за грудки і вліпив по пиці. У хлопців на війні розбірки швидкі й різкі. А я що? Гроші за проїзд заплатила. Але як вийшла, фото на пам'ять вирішила зробити. Бо ж ця зневага стосувалося не тільки мене”.

Як відреагувала влада

5 червня у мерії відбудеться нарада з приводу цього інциденту. Ще до її початку у своєму Telegram мер Олександр Третяк повідомив, що водія звільнили:

"Така ситуація не просто обурює, водій обов'язково має понести за це покарання. Його вже звільнено з роботи, він не має права більше працювати у сфері перевезень. Водій мусить попросити вибачення у мами загиблого, а також піти на кладовище та вибачитися і перед сином. Перевізника забов'язали передати гуманітарну допомогу на фронт та завезти її туди особисто. Бо бачу, що для когось війна стала десь далеко!", — написав міський голова.

Суспільне також намагається отримати коментарі перевізників.

ДОПОВНЕНО 13:50

Водій маршрутки Василь Бондарець просить вибачення перед матір’ю загиблого бійця.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок