Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв відбувся у Хмельницькому

Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв відбувся у Хмельницькому

Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв відбувся у Хмельницькому
Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькому відбувся всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв. Участь у змаганнях взяли 250 дітей, усі вони отримали нагороди. Про це Суспільному Хмельницький розповів організатор, заслужений тренер України з бойових мистецтв Гарій Осідлевич. За його словами, тривали змагання один день. Спортсмени приїхали із кількох областей України: Вінниці, Житомира, Луцька й Сум. Також були команди з Хмельницького, Старокостянтинова та Меджибожа.

Фестивалем бойових мистецтв назвали захід, бо спортсмени змагаються у семи версіях розповідає Гарій Осідлевич, за однією з них, зокрема, учасники мали витягти якнайбільше стрічок з-за пояса суперника, змагаються також за такими версіями: "Це легкий контакт, дозований контакт, поєдинки на ножах, витягування стрічки, демонстрація технічного комплексу і "залізний кінь".

Учасники фестивалю готуються до поєдинку.
Учасники фестивалю готуються до поєдинку. Фото: Суспільне Хмельницький

Потягом на змагання приїхала команда із Сум, розповідає її психологиня Оксана Новікова. За словами жінки, члени команди — діти, які були в евакуації через повномасштабну війну і повернулися до рідного міста. Зараз в команді тренуються тридцять спортсменів.

"Діти дуже мотивовані, мабуть, насамперед тому, що майже у всіх наших дітей батьки військовослужбовці, вони вірять в перемогу, в їхню професійність. Тому вони й готуються", — сказала Оксана Новікова.

Всі спортсмени отримали медалі.
Всі спортсмени отримали медалі. Фото: Суспільне Хмельницький

Учасник фестивалю із міста Суми Федір Ярошенко говорить: тренується з чотирьох років. За словами спортсмена, робить це, бо хоче працювати в Службі безпеки України. Розповідає, як готувався до змагань: "Коли оголошували повітряну тривогу ми йшли в укриття, а потім продовжували тренуватись. Навіть коли вимикали світло, ми все одно ходили на тренування. Вмикали ліхтарики на телефоні й так займались".

На фото учасник фестивалю із міста Суми Федір Ярошенко.
На фото учасник фестивалю із міста Суми Федір Ярошенко. Фото: Суспільне Хмельницький

Орендували приміщення та закупили призи за кошти батьків учасників, каже Гарій Осідлевич. За його словами, усі учасники повертаються з фестивалю з грамотами та медалями.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок