Збитки на 5,5 мільйонів: поліція Хмельниччини розслідує факт службової недбалості

Збитки на 5,5 мільйонів: поліція Хмельниччини розслідує факт службової недбалості

Збитки на 5,5 мільйонів: поліція Хмельниччини розслідує факт службової недбалості
Нацполіція Хмельницької області

Слідчі Хмельницького райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили колишньому директору комунального підприємства підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Про це повідомили у пресслужбі нацполіції у Хмельницькій області.

За їх інформацією, під час досудового розслідування встановили, що підозрюваний, порушуючи встановлений законом порядок підписання платіжних документів, передав головному бухгалтеру власний електронний цифровий підпис, логін та пароль до банківської платіжної системи підприємства. У свою чергу, головний бухгалтер комунального підприємства з листопада 2016 по жовтень 2018 року вносив неправдиві дані до електронних відомостей про виплату грошових коштів під виглядом заробітної плати чи оплати третім особам за нібито виконані роботи та надані послуги, та перераховував кошти на власні карткові рахунки, рахунки інших осіб чи переводив у готівку.

"Через неналежне виконання своїх службових обов’язків щодо контролю за ефективним використанням грошових коштів, комунальному підприємству завдано майнової шкоди на загальну суму понад 5,5 мільйонів гривень. Дії колишнього керівника слідчі кваліфікували як службову недбалість з тяжкими наслідками. В межах кримінального провадження йому оголосили підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування триває. Головного бухгалтера вже притягнули до відповідальності — його засудили до 8 років ув’язнення з конфіскацією усього майна, окрім житла", - кажуть у поліції.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок