На Черкащині перевіряють укриття. Куди звернутися, якщо вас не пустили

На Черкащині перевіряють укриття. Куди звернутися, якщо вас не пустили

На Черкащині перевіряють укриття. Куди звернутися, якщо вас не пустили
Головне управління поліції Черкаської області

На Черкащині поліцейські разом із профільними службами обстежують укриття. Вже провели перші комісійні обстеження, розповіла Суспільному речниця Головного управління поліції Черкащини Наталія Ткачук.

Мета — визначити рівень готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту та забезпечити безперешкодний цілодобовий доступ до них.

"Якщо ви виявили у вказаних об’єктах будь-які порушення чи недоліки або об’єкт укриття зачинений, просимо одразу звертатись до поліції на спецлінію 102", – зазначила Наталія Ткачук.

У разі виявлення недоліків будуть надані рекомендації стосовно їхнього негайного усунення, а у випадку відмови вжиття відповідних заходів відповідальними особами, винні будуть притягнуті до відповідальності, пояснила речниця.

Як повідомив керівник ОВА Ігор Табурець, 2 червня на Черкащині провели засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. Йшлося про забезпечення цілодобово вільного доступу до укриттів по області:

"Найближчими днями спецкомісії перевірять кожне укриття, зокрема і щодо укомплектування всім необхідним. Практично щоденно ворог атакує країну з повітря. Тож наше завдання – гарантувати можливості для убезпечення жителів, коли звучить сигнал тривоги", – повідомив Ігор Табурець.

Станом на 2 червня на Черкащині налічується 1 522 об’єкти, що можуть слугувати укриттями.

Куди звернутися, якщо укриття зачинене

Про зачинені укриття можна інформувати зателефонувавши на "гарячі лінії"

  • 101, 102, 112
  • 0687976545, 336005, 335998 (оперативний черговий ОВА)
  • 0686218029, 0504201356 (черговий Контактного центру ОВА)
  • 1505 (оперативний черговий м. Черкаси)
  • 0674744498, 317291 (додаткові номери ОКЦ ДСНС у Черкаській області)

Перелік захисних споруд Черкащини: https://ck-oda.gov.ua/perelik-zaxisnix-sporud-cherkaskoyi-oblasti/

Що відомо про стан укриттів в Україні

В Україні перевірили вже понад 4800 укриттів: 252 з них були зачинені, ще 893 — непридатні для використання, повідомив міністр внутрнішніх справ Клименко. Порушення зафіксували та доручили відповідальним установам усунути недоліки.

Після загибелі трьох людей біля зачиненого укриття у Києві президент Зеленський доручив провести повну ревізію всіх укриттів у столиці та по країні. Результати перевірок мають надати протягом десятьох днів.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок