Кличко оглянув укриття, на які отримав скарги від киян

Кличко оглянув укриття, на які отримав скарги від киян

Кличко оглянув укриття, на які отримав скарги від киян
Фото: КМВА / Telegram

Сьогодні, 3 червня, мер Києва Віталій Кличко без попередження оглянув деякі укриття в Подільському районі, на які отримав скарги від киян. Про це очільник міста розповів у своєму Facebook.

Він розповів, що в додатку "Київ Цифровий" створений механізм зворотнього звʼязку та просить киян долучатися до його розвитку.

"Будь ласка, долучайтеся. Ідіть перевіряйте, фотографуйте стан укриттів і чи доступні вони у вашому мікрорайоні, будинку чи в швидкій доступності від нього. І надсилайте інформацію. Групи контролю оперативно реагуватимуть і будемо виправляти ситуацію", — наголосив мер.

Він зазначив, якщо голови районів, які за це відповідальні, не можуть організувати належну роботу, Кличко, а також інші міські служби, буде сам їздити.

"За добу, після запуску в Києві Цифровому сервісу зворотнього звʼязку щодо стану укриттів, від киян отримано більше тисячі скарг. Із них: майже половина на те, що укриття зачинені, чверть — що перебувають у неналежному стані, ще чверть — що поблизу немає укриттів", — повідомив мер у своєму Telegram.

Що відомо про проблеми з доступом укриттів у столиці

Уночі 1 червня Росія завдала ракетного удару по Києву. Внаслідок цього у Деснянському районі столиці загинули три людини: 9-річна дівчинка, її 34-річна мама і 33-річна жінка. Чоловік однієї з загиблих та жителі району стверджують, що укриття, де хотіли сховатися від обстрілу люди, було зачинене.

Мер Києва Віталій Кличко ініціював тимчасове відсторонення від виконання обов'язків посадовців Деснянського району через загибель людей унаслідок атаки РФ уночі 1 червня. Мова про голову Деснянської райдержадміністрації Дмитра Ратнікова і керівника медзакладу, де надійшли скарги на роботу укриття.

Правоохоронці затримали трьох посадовців та охоронця медзакладу у справі про закрите укриття у Києві. Згодом їм оголосили підозри та обрали запобіжні заходи.

3 червня стартувала комісія щодо перевірки укриттів в столиці. Вона оцінюватиме доступність та базові параметри. Всю зібрану інформацію передадуть Президенту.

На початок