Субота в Миколаєві: які заходи заплановані

Субота в Миколаєві: які заходи заплановані

Субота в Миколаєві: які заходи заплановані
Дівчинка вирізає аплікацію на дитячому заході в Миколаєві. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві в суботу, 3-го червня, містяни та переселенці можуть відвідати музейні екскурсії, культурні фестивалі та майстер-класи. У неділю, 4-го червня, розважальні програми в місті обмежили у зв'язку з Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України.

Про це повідомили в міській раді.

Заходи третього червня

10:00 — навчально-розважальна програма для малечі, бібліотека для дітей № 6, вулиця Озерна, 21, на базі дитячої точки "Спільно" від ЮНІСЕФ.

10:00 — навчально-розважальна програма для малечі, Центральна міська бібліотека імені Марка Кропивницького, дитяча точка "Спільно",

10:00 — Фестиваль настільних ігор "Миколаївська фішка", Центральна міська бібліотека імені Марка Кропивницького, вулиця Потьомкінська, 143-А.

11:00 — спортивно-культурний фестиваль "Діти майбутнього". У програмі — показові виступи вихованців спортивних шкіл міста, активності для містян — руханки та естафети. Місце проведення: Каштановий сквер на вулиця Соборній.

11:00 та 12:30 — лялькова вистава "Гуси-Лебеді", Центральна міська бібліотека для дітей імені Кобера і Хоменка, проспект Центральний, 173/4.

13:00 — майстер-клас із психологинею "Глечик і зброя", жіночий простір “Вільна”. Адреса: вулиця Велика Морська, 67 Гончаренко центр.

Реєстрація обов'язкова.

13.00 — тематична екскурсія "Символи воєнного часу в Dreamсity"  виставкою "Dreamсity: світ в мініатюрі". Нові моделі об’єктів прифронтового Миколаєва, історія миколаївських старовинних будівель через призму війн ХХ століття. Вартість квитків — 25 грн. Миколаївський обласний краєзнавчий музей, вулиця Набережна, 29.

14:00 — дитяче свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Корабельному районі, локація спортмайданчик між дворами на вулицях Глінки, 4 та Рибна, 7 (Миколаївський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді).

Впродовж дня — відкрита виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва"Хай буде мирним небо!", присвячена Дню захисту дітей, вулиця Силікатна, 277.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок