Від початку повномасштабного вторгнення на Миколаївщині загинули 18 дітей

Від початку повномасштабного вторгнення на Миколаївщині загинули 18 дітей

Від початку повномасштабного вторгнення на Миколаївщині загинули 18 дітей
Ілюстративне фото: УНІАН

На Миколаївщині від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації станом на друге червня 2023 року через бойові дії загинули 18 дітей.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі.

За словами Олександра Трайтлі, зокрема двоє дітей загинули в самому Миколаєві, ще кілька — у розташованих поряд селах Костянтинівка та Мішково-Погорілове.

"Ми маємо дуже багато загиблих дітей по Україні, в тому числі у нас 18 дітей загинуло на Миколаївщині. Це велика трагедія для нас та великий сум", — говорить Олександр Трайтлі.

Заступник начальника ОВА зазначив, на Миколаївщині четвертого червня 2023 року в День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок агресії РФ, установам та підприємствам рекомендують дотримуватись обмежень та не організовувати розважальних заходів.

Що відомо про загиблих дітей

  • Станом на ранок 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок