З лікарні виписали п'ятьох поранених через ракетний удар по медзакладу у Дніпрі 26 травня

З лікарні виписали п'ятьох поранених через ракетний удар по медзакладу у Дніпрі 26 травня

З лікарні виписали п'ятьох поранених через ракетний удар по медзакладу у Дніпрі 26 травня
Світлина ілюстратвина. Фото: Суспільне Дніпро

Станом на 2 червня, в одній з лікарень Дніпра перебуває один травмований внаслідок ракетного удару по медзакладу у Дніпрі 26 травня. Загалом до лікарні доправили 23 людини, повідомляється у пресрелізі Дніпровської міськради, який отримало Суспільне.

Чоловік перебуває в хірургічному відділенні з комбінованою травмою. Він отримує повну допомогу. Якщо його стан буде і надалі покращуватись, його переведуть на амбулаторне лікування, мовиться у повідомленні.

Також четверо поранених виписались додому. У четвер, 1 червня, виписали пʼяту – жінку, яка отримала черепно-мозкову травму. Вона продовжує лікування амбулаторно.

Допомогали людям три бригади хірургів, три бригади невропатологів та три бригади травматологів. Також було розгорнуто п'ять операційних та дві реанімаційні.

"Зі всіх постраждалих трьох пацієнтів ми направили до іншої лікарні задля надання допомоги у нейрохірургічному напрямку, всі інші хворі отримали повну лікарняну допомогу в нашому закладі. Шестеро постраждалих довелось ушпиталити, інші продовжили лікуватись амбулаторно. Один хворий у нас потрапив у реанімаційне відділення, і до хірургічного відділення було скеровано двох постраждалих з комбінованими травмами", – сказав лікар медзакладу Ігор.

Що відомо про ракетний удар по Дніпру 26 травня

  • У ніч на 26 травня армія РФ обстріляла Дніпро ракетами. Загинули четверо людей. Ще 32 поранені. Ракета влучила в будівлю, де лікували людей з психічними хворобами. Також було пошкоджено будівлю ветклініки.
  • За даними Генштабу ЗСУ, 26 травня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпру двічі. Спершу використали сім ракет із С-300/С-400. Вдруге — ударили по медичному закладу, використавши "Іскандер".
  • Станом на 27 травня пошукові роботи на місці удару по медзакладу завершені. Відомо про 32 поранених, з них 13 – досі в лікарні.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок