"Вінницькі Вовчиці" потрапили у ТОП-5 кращих команд на міжнародних змаганнях з флаг-футболу

"Вінницькі Вовчиці" потрапили у ТОП-5 кращих команд на міжнародних змаганнях з флаг-футболу

"Вінницькі Вовчиці" потрапили у ТОП-5 кращих команд на міжнародних змаганнях з флаг-футболу
Жіноча команда з флаг-футболу Vinnytsia Wolves. Фото: Вінницька міська рада

Жіноча команда "Вінницькі Вовчиці" з флаг-футболу потрапила у ТОП-5 кращих команд міжнародного змагання Sportmonda Bowl IX. У турнірі брали участь 15 команд за участі національних збірних та клубів з таких країн, як: Данія, Велика Британія, Німеччина, Швеція, Нідерланди.

Про повідомляє Вінницька міська рада.

На змагання, які відбулися у Копенгагені вінницьку команду запросили організатори змагань. За словами лідерки "вовчиць" Катерини Тетерук, Sportmonda Bowl IX – один з наймасштабніших та рейтингових турнірів у Європі з флаг-футболу.

"Жіноча команда – наші дівчата змагались із вкрай досвідченими гравчинями з багатьох країн Європи. І за результатами дуже напружених матчів, вінницька команда потрапила у ТОП-5 кращих команд турніру", – зазначила капітан команди Катерина Тетерук.

За словами Катерини, особливо важко було у перший день змагань. Проте в моральному плані допомагали спортсменки з інших держав.

"Наша країна знаходиться в умовах повномасштабної війни. Відчувався страх та невпевненість… Але все минуло, коли спортсменки з інших держав підходили до нас та виявляли свою підтримку та солідарність", – розповіла Катерина.

Також вона додала, що суперниці були досить сильними та досвідченими, адже займаються даним видом спорту понад 20 років, а особливо американки, для яких це майже рідний вид спорту.

"Наша команда занурилась у вогонь змагання з професіоналами, і кожна хвилина була наповнена цінним досвідом, що зробило нас сильнішими та незламними. Ми були як одне ціле", – додає Катерина.

Ці міжнародні змагання дали змогу знайти підтримку, аби продовжувати розвивати флаг-футбол у Вінниці, зазначила Тетерук.

На початок