Концерти, виставки та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Концерти, виставки та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Концерти, виставки та театральні вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі
Світлина ілюстративна. Фото: Суспільне Дніпро

Концерти, виставки, театральні вистави та екскурсія. Суспільне зробило добірку інформації про заходи та можливості для дніпрян та переселенців у Дніпрі цими вихідними.

Концерт "Пиріг і Батіг: Замордовані кацапом"

У Дніпрі виступить проєкт "Пиріг і Батіг" з програмою “Замордовані кацапом”. У програмі представлять композиції на слова Василя Стуса, Василя Бобинського, Володимира Свідзінського,  Грицька Чупринки, Євгена Плужника, Миколи Хвильового, Миколи Вороного, Михайла Драй-Хмари, Майка Йогансена, та інших славних українських поетів і поеток, що стали жертвами радянських репресій в період з 1918  по 1986 роки.

Коли: 3 червня, о 19:00.

Де: вулиця Набережна Січеславська, 7.

Вхід: необхідно придбати квитки.

Концерт "Зорецвіт українських мелодій"

У суботу у Дніпропетровському будинку органної та камерної музики відбудеться концерт "Зорецвіт українських мелодій". Крім органу, відвідувачі зможуть почути гру на скрипці та трубі.

Коли: 3 червня о 14:00.

Де: проспект Сергія Нігояна, 66.

Вхід: необхідно придбати квитки.

Виставка "Політ до волі"

Цієї суботи дніпрян та гостей міста запрошують на відкриття персональної виставки художниці з Харкова Євгенії Моторної. На виставці будуть представлені понад 60 творчих робіт різних технік: графічні панно, акварельні композиції, натюрморти і книжкові ілюстрації.

Також під час відкриття виставки Євгенія Моторна презентує свою першу книгу "Абетка. Тварини України" із зображенням тварин, що занесені у Червону книгу і потребують захисту.

Коли: 3 червня о 16:00.

Де: вулиця Філософська, 23.

Екскурсія до ботанічного саду

У суботу ботанічний сад у Дніпрі запрошує містян подивитись цвітіння пізніх бузків та тюльпанового дерева. Також починають квітувати троянди та гібридні півники.

Коли: 3 червня з 10:00 до 16:00.

Де: проспект Гагаріна 72 (вхід з вулиці Бронетанкової через адмінкорпус).

Вхід: необхідно придбати квиток.

Рок-концерт

У неділю для дніпрян влаштують концерт гурту Space Sugar у стилі стоунер-рок. Це, як правило, повільна або середньотемпова музика у стилі 1970-х років.

Коли: 4 червня о 18:30.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 15А.

Вхід: донація від 50 гривень.

Вистава "Наше містечко"

Також у неділю у місті влаштують виставу "Наше містечко" за мотивами однойменної п'єси американського драматурга Торнтона Вайлдера.

У центрі сюжету історія вигаданого американського маленького містечка Гроверс-Корнерса у 1901—1913 роках. Дізнатися її глядачі зможуть за допомогою показу повсякденного життя мешканців міста.

Коли: 4 червня о 17:00.

Де: вулиця Володимира Мономаха, 21.

Вхід: необхідно придбати квитки.

Інтерактивне музейне заняття

У Дніпрі влаштують інтерактивне музейне заняття "Історія через предмети: мідна руда". всі охочі зможуть дізнатися про технологію виплавки міді та виготовлення знарядь праці з неї. Також. буде можливість взяти участь в експериментах та протестувати мідні знаряддя праці.

Коли: 4 червня о 14:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 18.

Вхід: обов'язкова попередня реєстрація.

Космічна опера

Дніпряни та гості міста зможуть дізнатися про планети Сонячної системи під симфонічну сюїту "Планети" Густава Хольста, опус 32, частина композицій якої була аранжована наново.

Коли: 4 червня о 19:00.

Де: узвіз Крутогірний, 10.

Вхід: необхідно придбати квитки.

Виставка "Втрачене дитинство"

У Дніпрі працює виставка "Втрачене дитинство" присвячена дітям, які загинули під час повномасштабного вторгнення. На виставці представлені 23 історії дітей, які стали жертвами військової агресії Росії, серед них і троє дітей з Дніпропетровщини.

Коли: 3 та 4 червня.

Де: вулиця Глінки, 2.

Вхід: вільний.

"Модуль Тимчасовості"

У Дніпрі почав працювати "Модуль Тимчасовості". За допомогою проєкту організатори хочуть продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії.

Раніше МОТ розташовувався у Києві. Тепер і у Дніпрі можна буде побачити виставку робіт 28 українських та світових художників, а також серію кінопоказів, лекцій та спеціальних подій.

Коли: 3 та 4 червня з 11:00 до 20:00.

Де: площа Героїв Майдану.

Вхід: вільна донація.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок