У Дніпрі відкрили Центр психологічної підтримки. Яку допомогу можна отримати

У Дніпрі відкрили Центр психологічної підтримки. Яку допомогу можна отримати

У Дніпрі відкрили Центр психологічної підтримки. Яку допомогу можна отримати
Центр психологічної підтримки у Дніпрі. Фото: Дніпропетровська обласна військова адміністрація

У Дніпрі запрацював Центр психологічної підтримки "RAZOM з тобою", де безкоштовно консультують, допомагають впоратися зі стресом і тривожністю жителям області та переселенцям. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

"Пів року центр працював у тестовому режимі. За цей час психологи підвищили свої компетенції, провели понад пів сотні консультацій з дітьми, сім’ями військових, переселенцями. Показали гарні результати, тому тепер запустилися "на повну", – розповіла директорка обласного центру громадського здоров’я Наталія Гармаш.

Шестеро фахівців Центру психологічної підтримки допомагають впоратися зі страхом, тривожністю, хронічним стресом, панічними атаками. Проводять індивідуальні консультації та групові заняття. Працюють й онлайн. Використовують сучасні методи арт-терапії.

"І з дітьми, і з дорослими ми малюємо, ліпимо з пластиліну, глини, використовуємо терапію з піском і казкотерапію. Працюємо і з метафоричними асоціативними картами. Так відпрацьовуємо страхи, негативні емоції та повертаємо внутрішню гармонію" – каже психологиня Наталія.

Щоб отримати допомогу у Центрі, потрібно попередньо записатися за номером телефону: 063 661 13 00 або зареєструватися через гугл-форму.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок