"Моя родина – територія любові": у дитсадку в Черкасах влаштували сімейне свято

"Моя родина – територія любові": у дитсадку в Черкасах влаштували сімейне свято

"Моя родина – територія любові": у дитсадку в Черкасах влаштували сімейне свято
Суспільне Черкаси

Спортивна, творча, музична локації та демонстрація роботи поліції й кінологів. В одному з дошкільних закладів Черкас у межах проєкту "Моя родина – територія любові" влаштували сімейне свято.

Хотіли об’єднати родини та розповісти про протидію домашньому насильству, розповіла Суспільному заступниця начальника служби у справах дітей Лариса Кошова.

На спортивній локації влаштували смуги перешкод, а також можна було навчитися фехтувати та пограти у футбол. Восьмирічна Богдана спробувала виконати декілька вправ з боксу.

Тренерка Аліна Нечипоренко продемонструвала дітям найлегші вправи. Кожна дитина може такі вправи повторити.

"Лівий боковий і правий боковий. І ще аперкот. Цим важливо займатися, бо у дитини координація краще працює. Мені подобається з дітками працювати", – розповіла тренерка.

Сімейне свято
Суспільне Черкаси

У футбол з донькою грала черкащанка пані Юлія. На таке свято прийшли вперше.

"Для розвитку дуже добре. Цікава ідея", – додала мама учасниці.

Директор футбольної школи майстрів Григорій Асцатуров розповів, які саме вправи корисно виконувати для здорового розвитку дитини.

"Ми підготували звичайні вправи для розвитку дитини. Це координація руху, логіка, міркування, психологічне міркування. Все, що потрібно для здорового розвитку дитини".

Черкащанин Дмитро Губко намагається побувати з донькою на всіх локаціях. Бачити свою дитину щасливою – це найкраще на таких заходах.

"Я задоволений, що відпросився з роботи, і сьогодні з дитиною", – сказав Дмитро.

Дітям показали, як працюють поліцейські, а також познайомили із собаками кінологічної служби. Завдяки тваринам хочуть подарувати дітям позитивні емоції, каже молодша інспекторка-кінологиня Аліна Кобзар.

"Кожна дитина підходить до собаки, гладить її, відчуває позитивну енергію і так заряджається. Зараз така складна ситуація в країні, тому розраджуємо дітей як можемо: знайомимо зі своїми чотирилапими підопічними, розказуємо діткам про свою роботу, щоб дітки розуміли, що собака це не тільки домашній улюбленець, але і наш напарник".

Сімейне свято
Суспільне Черкаси

Діти малювали, виготовляли аплікації та фотографувалися біля фотозони. Таке свято провели у шести закладах, говорить заступниця начальника служби у справах дітей Лариса Кошова.

"У березні Черкаською міськрадою прийнята міська програма щодо соціального захисту дітей. З травня в рамках цієї програми визначений проєкт "Моя родина – територія любові", який розрахований на дітей дошкільного віку. Заходи спрямовані на протидію домашньому насильству, хочемо звернути увагу батьків, як поводитися з дітьми, щоб не було домашнього насильства. Цими заходами ми хотіли, щоб батьки більше часу проводили з дітьми", – розповіла жінка.

Такі заходи проведуть ще у двох дошкільних закладах.

Сімейне свято
Суспільне Черкаси

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок