"Буду ходити на акції до останнього": у Хмельницькому вкотре нагадали про військовополонених

"Буду ходити на акції до останнього": у Хмельницькому вкотре нагадали про військовополонених

"Буду ходити на акції до останнього": у Хмельницькому вкотре нагадали про військовополонених
Фото: Суспільне Хмельницький

Понад 40 хмельничан вийшли сьогодні, другого червня, на акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні, "Поверніть Героїв додому" в обласному центрі, розповіла її координаторка Леся Стебло. За її словами, перша така акція відбулася 19 серпня минулого року, відтоді її організовують щоп’ятниці.

Хмельничанка Тамара – учасниця акції "Поверніть Героїв додому", яка сьогодні відбулася в обласному центрі, каже, приходить сюди, аби підтримати тих, хто чекає рідних із російського полону.

"Я прошу Бога, щоб додав сили тим матерям, в кого така біда. Я дивлюся на нашу Таню, яка вона – молодець. У неї один син загинув, другий – у полоні. Яка вона сильна жінка, вона для мене – символ України", — каже учасниця акції Тамара.

Люди вийшли на акцію "Поверніть Героїв додому"
Люди вийшли на акцію "Поверніть Героїв додому". Фото: Суспільне Хмельницький

Тетяна, про яку говорить Тамара – постійно приходить на акцію "Поверніть Героїв додому", розповіла, понад рік чекає на визволення сина з полону.

"Ця акція і надає мені сили триматися. Уже понад рік наші військові в полоні, і ця акція надихає нас на подальшу боротьбу", — розповідає Тетяна.

Чекає на визволення сина з російського полону і хмельничанка Світлана, говорить, він – офіцер, захисник "Азовсталі", був в Оленівці, відтоді від сина немає жодної звістки.

"Чекаємо, хвилюємося, молимося за кожного. Хочемо, щоб повернулися всі живі, і сподіваємося на Бога", — каже жінка.

Понад 40 хмельничан вийшли на акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні
Понад 40 хмельничан вийшли на акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні. Фото: Суспільне Хмельницький

На акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні прийшли понад сорок хмельничан, розповіла її координаторка Леся Стебло. За її словами, перша акція "Поверніть Героїв додому" відбулася в Хмельницькому 19 серпня минулого року, наступна запланована девятого червня. Хмельничанка Тамара каже, продовжить приходити на акцію.

"Я буду ходити на ці акції до останнього, поки зможу",— каже Тамара.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок