ДБР повідомило про підозру в дезертирстві восьми прикордонникам з Херсонщини

ДБР повідомило про підозру в дезертирстві восьми прикордонникам з Херсонщини

ДБР повідомило про підозру в дезертирстві восьми прикордонникам з Херсонщини
Офіс генпрокурора України. Фото: УНІАН

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру в дезертирстві восьми прикордонникам з Херсонської області. Всі вони служили в районі Чонгару Генічеського району.

Повідомлення про підозри опубліковані на сторінці Офісу Генерального прокурора.

Слідчі встановили, що 24 лютого 2022 року старший сержант Олексій Рудаков поїхав до Іванівки в районі селища Нижні Сірогози на Херсонщині, коли його підрозділ евакуювали до Запоріжжя. Так само вчинили майстер-сержант Володимир Мирошниченко, сержант Олексій Карпус, головний сержант Дмитро Кідалов, штаб-сержант Іван Саликін.

"Донині без поважних причин обов'язки військової служби вони не виконують, до військової частини не прибувають, проводять час на власний розсуд, та не вживають жодних заходів для повернення на службу або звернення до правоохоронних чи інших державних органів. Документів, які підтверджують поважність та законність відсутності на військовій службі, не надали", йдеться у повідомленні.

Також правоохоронцям стало відомо, що сержант Олексій Зайцев та молодший сержант Дмитро Моїсеєв 24 лютого торік поїхали з нового місця служби свого загону у Запоріжжі.

Як зазначено у повідомленні про підозру, головний сержант Євген Шевчук 27 лютого 2022 року не повернувся до тимчасового місця дислокації свого загону в Миколаєві з лікувального закладу. Чоловік був на лікарняному до 26 лютого та з наступного дня мав виконувати свої обов'язки за місцем несення служби.

Підозрюваним прикордонникам загрожує до 12 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок