У Кропивницькому презентували марку "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"

У Кропивницькому презентували марку "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"

У Кропивницькому презентували марку "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"
Блок марок до Дня захисту дітей. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому презентували марку, присвячену Дню захисту дітей. Вона має назву "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього". Дизайн обирали за допомогою голосування у соцмережах та додатку “Дія”. За словами керівниці Кіровоградської дирекції Укрпошти Тетяни Капустіної, конкурс ескізів оголосили у квітні. Участь взяли 350 дітей з усієї країни.

Проголосували за дизайн марки у додатку "Дія" маже 470 тисяч людей, розповідає Тетяна Капустіна. Окрім ескізу-переможця, випустили й марки шістьох фіналістів конкурсу.

"Переможницею конкурсу стала марка "Найзаповітніша мрія" Олександри з міста Бровари. Але оскільки кожен малюнок дитячий унікальний, то все-таки ухвалили рішення, що кожен з ескізів заслуговує бути зображеним на марці. На цих малюнках зображені дитячі мрії про майбутнє України".

У Кропивницькому почали продавати марки "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"
Марка-переможниця "Найзаповітніша мрія". Фото: Суспільне Кропивницький

Зі слів директорки, тираж маркових блоків 135 тисяч. У Кіровоградську область передали 1250 блоків. У кожному по п’ять марок з різними малюнками.

Спецпогашення марки відбулося в кропивницькому центральному відділенні "Укрпошти". Під час нього учасники ставлять спеціальний штемпель та залишають свій автограф. Використовують штемпель, який дійсний один день, каже Тетяна Капустіна.

"Поштовий блок коштує 100 гривень, із яких 40 гривень підуть на благодійність, а саме: на допомогу діткам, які втратили батьків. Ці гроші будуть направлені на допомогу діткам через благодійні фонди. Це "Місто добра" та благодійний фонд "Чарівники".

У Кропивницькому почали продавати марки "Діти Перемоги малюють Україну майбутнього"
До набору входять блок марок, листівка і конверт. Фото: Суспільне Кропивницький

Участь у спецпогашенні брали діти працівників пошти та інші відвідувачі. Працівниця поштового відділення Ірина Довжинець збирає марки. "Ми колекціонуємо, оскільки я працюю на Укрпошті й великий патріот своєї справи".

Кропивничанин Володимир Довжинець колекціонує марки разом з мамою. "Штемпель ставиться для того, щоб марка вийшла в обіг по всьому світу. Щоб про неї дізнались багато людей. Я збираю марки та допомагаю мамі збирати їх. Ми із мамою колекціонуємо марки з самого початку випуску про "Русскій воєнний корабель".

Олена Манчева також купила марки. "Це вже погашена марочка. Я зранку прийшла й купила саму марку, набір. А після обіду прийшла вже погасити. Такі яскраві малюночки, і все це мрії наших дітей про майбутнє. Я купую всі марки саме воєнного часу. Для того, щоб була в мене пам'ять".

Купити марки можна у міських відділеннях Укрпошти. За день на Кіровоградщині продали 650 поштових блоків.

На початок