Яким буде простір інтеграції переселенців у Рівному. Пояснює співініціатор проєкту

Яким буде простір інтеграції переселенців у Рівному. Пояснює співініціатор проєкту

Яким буде простір інтеграції переселенців у Рівному. Пояснює співініціатор проєкту
Колаж: Суспільне Рівне

Простір інтеграції ВПО, де переселенці зможуть отримати всі потрібні послуги, восени 2023 року планують відкрити в приміщенні на вулиці Словацького, 3А у Рівному. Станом на початок червня у двоповерховій будівлі майбутнього хабу проводять демонтаж стін та згодом приступлять до ремонтних робіт. Про це Суспільному повідомив голова правління БО “Мережа 100% життя Рівне” — Юрій Лазаревич.

За задумом ініціаторів, у новоствореному центрі переселенці зможуть отримати консультації від сервісної служби, скористатися послугами ЦНАПу, отримати гуманітарну допомогу, поради з пошуку роботи, психологічні консультації тощо.

Переселенці матимуть окрему залу для проведення заходів
Проєкт
“Простір стане місцем максимальної допомоги вимушено переміщеним особам та швидкої соціальної адаптації на Рівненщині. Працівники Національної сервісної служби прийматимуть громадян, надаватимуть консультації, у разі потреби, переадресовуватимуть їх до місць компактного проживання чи громадських організацій для отримання допомоги”, – розповів голова правління благодійної організації "100 відсотків життя Рівне" Юрій Лазаревич.
Будівля на Словацького, 3А
Будівля на Словацького, 3А. Фото: Суспільне Рівне

У будівлі на Словацького, 3А розбирають стіни
Фото: Суспільне Рівне

Площа приміщень, у яких буде зроблять ремонт – 329,3 м2. Вартість робіт – майже шість мільйонів гривень. Гроші виділив Гуманітарний фонд для України / UHF.

Проєкт простору для переселенців у Рівному
Проєкт

У Рівному переселенцям облаштовують простір
Проєкт

У планах облаштувати у будівлі зали, де переселенці та громадські організації зможуть проводити заходи. Також передбачать можливість проживання до двох діб за нагальної потреби.

У просторі для переселенців можна буде кілька діб переночувати
Проєкт

За даними заступниці голови ОДА Людмили Шатковської, станом на кінець травня на Рівненщині залишаються проживати понад 53 тисячі переселенців.

итайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок