Румунія підписала з Україною угоду про підтримку її євроатлантичного курсу

Румунія підписала з Україною угоду про підтримку її євроатлантичного курсу

Румунія підписала з Україною угоду про підтримку її євроатлантичного курсу
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський підписав зі своїм румунським колегою Клаусом Йоганнісом Декларацію про підтримку Румунією євроатлантичної інтеграції України

Підписання відбулося під час зустрічі на засіданні Європейської політичної спільноти, повідомляється на Telegram-каналі президента.

"Разом із президентом Румунії Клаусом Йоганнісом підписали Декларацію про підтримку Румунією євроатлантичної інтеграції України. Це важливий крок напередодні липневого саміту НАТО у Вільнюсі", — зазначив Зеленський Він додав, що під час зустрічі також обговорив із Йоганнісом подальші кроки в допомозі Україні з боку Румунії з метою протистояння російській агресії й двосторонню взаємодію. Зокрема, йшлося про посилення міжнародної санкційної політики та притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини, скоєні на території нашої країни, повідомляє Офіс президента.

"Окрему увагу приділили реалізації формули миру як основи для забезпечення сталого справедливого миру на континенті та відновлення світового порядку", — розповів президент.

Володимир Зеленський подякував усьому румунському народові за солідарність з Україною та окремо Клаусу Йоганнісу за його особистий внесок у підтримку та посилення української обороноздатності.

Раніше президент Литви Гітанас Науседа на засіданні Європейської політичної спільноти заявив, що оскільки Північноатлантичний альянс не може прийняти Україну до свого складу в умовах війни з Росією, Захід має знайти механізми, що забезпечать для української сторони достатні гарантії безпеки.

На початок