Організатори Венеційського фестивалю розповіли, кому дістанеться Золотий лев

Організатори Венеційського фестивалю розповіли, кому дістанеться Золотий лев

Організатори Венеційського фестивалю розповіли, кому дістанеться Золотий лев АР

Золотих левів Венеційського фестивалю за життєві досягнення отримають акторка Тільда Суінтон і гонконзька режисерка Енн Хуей.

"Цей визначний фестиваль був дорогий мені протягом трьох десятиліть, тому бути удостоєною такої честі — справжній шок. Приїхати до Венеції в рік, сповнений викликів, і відсвяткувати торжество кіно — для мене справжня радість", — зазначила Тільда Суінтон.

Режисерка Енн Хуей наголосив, що сподівається, що скоро "все у світі стане краще і кожен зможе знову відчути себе так само щасливим, як і я".

Рада директорів фестивалю одноголосно назвала Тільду Суінтон однією з найоригінальніших та найвпливовіших акторок, які стали відомі наприкінці ХХ сторіччя.

Енн Хуей — одна із основних режисерок так званої "Нової гонконзький хвилі", представники якої здійснили кінореволюцію в Азії 1970-1980-х років.

Попри поширення коронавірусу, Венеційський фестиваль не скасовували. Він відбудеться 2-12 вересня.

Що відомо

  • Українська режисерка Єлизавета Письмак стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.
  • Каннський кінофестиваль, який мав відбутися у травні 2020 року, скасували через загрозу поширення коронавірусу. Спочатку його перенесли на червень, утім потім вирішили взагалі не проводити у 2020 році.
  • Церемонію вручення премії "Золотий глобус" у 2021 році проведуть майже на два місяці пізніше, ніж це було заплановано, через пандемію COVID-19.
  • Раніше церемонію вручення премії "Оскар" вирішили перенести на квітень 2021 року.
  • Вручення "Золотого глобусу" у 2020 році відбулося 6 січня. Її переможцями стали Олівія Колман, Хоакін Фенікс, Тарок Егертон, Бред Пітт та ще низка акторів.
  • Американська академія кіномистецтв внесла низку змін, обмеживши кількість претендентів на "Оскар" у номінації "Краща картина" десятьма фільмами.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше