Налагоджував сполучення військ РФ з Кримом. Експравоохоронця з Херсона будуть судити

Налагоджував сполучення військ РФ з Кримом. Експравоохоронця з Херсона будуть судити

Налагоджував сполучення військ РФ з Кримом. Експравоохоронця з Херсона будуть судити
Херсон. Вибиті вікна у приміщенні залізничного вокзалу після російських обстрілів, 3 травня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Державне бюро розслідувань скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього правоохоронця, який допомагав російським військам налагодити залізничне сполучення з Кримом.

Про це йдеться на сайті відомства.

Слідчі встановили, що після захоплення окупаційними військами Херсона, чоловік добровільно обійняв посаду "заступника начальника будівельно-монтажного управління у незаконно створеному підприємстві "Херсонська залізнична дорога".

Налагоджував сполучення військ РФ з Кримом. Експравоохоронця з Херсона та будуть судити
Підозрюваний херсонець, який налагоджував залізничне сполучення військ РФ з Кримом. Фото: Державне бюро розслідувань/сайт

У повідомленні сказано, що підозрюваний забезпечував роботу критичної інфраструктури та активно допомагав у відновленні залізничного сполучення з ТОТ Крим, яке росіяни використовували для перевезення озброєння. За це він отримував заробітну плату в рублях та особисто преміював підлеглих у російській валюті.

"Також чоловік брав участь у проведенні ремонту будівлі залізничного вокзалу в Херсоні, встановленні рентген-рамок для забезпечення безпеки представників окупаційної адміністрації та військових РФ, які прибували з АР Крим та інших тимчасово окупованих територій", — повідомляє ДБР.

За це йому загрожує позбавлення до 12 років з конфіскацією майна.

Раніше у ДБР повідомили, що підозрюваного затримали у Херсоні за місцем його проживання у лютому 2023 року.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок