На Закарпатті заборонили діяльність релігійних організацій, пов'язаних з РФ

На Закарпатті заборонили діяльність релігійних організацій, пов'язаних з РФ

Доповнено
На Закарпатті заборонили діяльність релігійних організацій, пов'язаних з РФ
Фото: Хресто-Воздвиженський православний собор/Facebook

На Закарпатті заборонили діяльність релігійних організацій, пов'язаних з Російською Федерацією. За відповідне рішення проголосували 1 червня на 10-й сесії Закарпатської обласної ради 47 депутатів із 51 присутнього, — повідомив Суспільному речник Закарпатської облради Павло Білецький.

За його словами, не голосували Іван Дуран, Мирослава Ливч та Михайло Рівіс, утрималася — Єлизавета Біров.

На Facebook-сторінці Закарпатської облради повідомили: "Депутати облради підтримали рішення "Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері діяльності громадських та релігійних організацій на території Закарпатської області".

У рішенні, зокрема, вказали заборонити на території Закарпатської області діяльність релігійних, церковних, громадських та інших організацій, які співпрацюють або пов’язані з країною-агресором Російською Федерацією.

Що регламентує дане рішення

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко повідомив Суспільному: "Прийняли рішення, яке унеможливлює діяльність будь-яких релігійних, церковних, громадських організацій, які співпрацюють з країною-агресором, або мають з ними ті чи інші зв'язки. Цим рішенням ми висловлюємо позицію всього депутатського корпусу щодо діяльності релігійних організацій на території області, які мають хоча б якесь відношення до Росії. За таке категоричне рішення проголосували більшість депутатів Закарпатської облради".

Володимир Чубірко додав: облрада звернеться до правоохоронних органів, щоб вони контролювали цю ситуацію та вживали відповідних заходів щодо таких релігійних організацій на території області.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram

На початок