На відкритому чемпіонаті з легкої атлетики прикарпатці вибороли 34 золоті медалі

На відкритому чемпіонаті з легкої атлетики прикарпатці вибороли 34 золоті медалі Федерація легкої атлетики в Івано-Франківській області

34 прикарпатські спортсмени вибороли золоті медалі на відкритому обласному чемпіонаті з легкої атлетики, який відбувся 18-19 липня. Про це Суспільному повідомив президент федерації легкої атлетики Івано-Франківщини Віталій Матешко.

До кінця тижня - 26-го липня - сформують дві легкоатлетичні команди, які представлятимуть Івано-Франківську область на чемпіонатах України у Луцьку. На юніорські змагання, які відбудуться 5-6 серпня, планують відправити 14 атлетів, на командний чемпіонат України 8-9 серпня - від десяти до 12-ти.

Відбір спортсменів проводили під час змагань, які відбулися 18-19 липня у Франківську. Окрім легкоатлетів Прикарпаття, у турнірі взяли участь спортсмени з Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької областей. Всього - 98 легкоатлетів.

"Наші атлети (з Івано-Франківської області -ред.) перемогли у спортивній ходьбі, штовханні ядра, метанні списа і диска. Також - на дистанції 800 м, 400 і у потрійному стрибку", - каже Віталій Матешко.

І додає, що цей рік видався особливим через карантин. Тому програму змагань склали таким чином, щоб на стадіоні перебувала мінімальна кількість атлетів, без глядачів на трибунах.

Нагадаємо, відкритий обласний чемпіонат з легкої атлетики стартував 18-го липня в Івано-Франківську. Проходили змагання на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.