Міському голові Апостолового на Криворіжжі продовжили усунення з посади та домашній арешт

Міському голові Апостолового на Криворіжжі продовжили усунення з посади та домашній арешт

Міському голові Апостолового на Криворіжжі продовжили усунення з посади та домашній арешт
Фото: Суспільне Дніпро

Підготовче засідання стосовно міського голови Апостолового та 15 співучасників призначили на іншу дату. Через те, що цього разу на засідання не прийшла одна із захисників. Однак деякі рішення суд ухвалив. Які саме – читайте у матеріалі Суспільного.

31 травня в одному з Криворізьких судів провели підготовче засідання стосовно міського голови Апостолового Андрія Оси та п'ятнадцяти співучасників за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами. На засідання прийшли всі обвинувачені, однак розглянути всі питання суду не вдалося, через відсутність одного із захисників говорить прокурор Денис Дикий.

"Підготовче судове засідання передбачає участь всіх учасників кримінального провадження, оскільки не з'явився захисник одного з обвинувачених. Тому враховуючи недопустимість порушення права на захист обвинувачених суд не був в змозі вирішити питання щодо підготовки до судового розгляду", – сказав прокурор відділу Дніпропетровської обласної прокуратури Денис Дикий.

Міському голові Апостолового продовжили відсторонення від посади та домашній арешт
У Кривому Розі провели підготовче судове засідання стосовно міського голови Апостолового. Фото: Суспільне Дніпро

Суд ухвалив клопотання прокурора щодо продовження усунення з посади міського голови Апостолового, Андрія Осу. Адвокат та обвинувачений не заперечували. Проте сторона захисту просила пом'якшити запобіжний захід підсудному, однак суд вирішив залишити домашній арешт.

"Покласти на обвинуваченого Андрія Осу Петровича наступні обов'язки: не залишати постійне місце проживання у період часу з 23-ї години до 5-ї години наступної доби. Повідомляти суд про зміну місця проживання, утримуватись від спілкування з іншими обвинуваченими та свідками у кримінальному провадженні, здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт та паспорт для виїзду за кордон, та інші документи, що дають право на виїзд за кордон України прибувати по першому виклику до суду у визначений час", – сказала головуюча суддя Ольга Чайкіна.

Міському голові Апостолового продовжили відсторонення від посади та домашній арешт
Суддя Ольга Чайкіна. Фото: Суспільне Дніпро

Захисниця Андрія Оси, Ольга Шпакова відмовилась від коментарів Суспільному. Обвинувачений також коментарів не надав.

Підготовче засідання перенесли на 19 червня 2022 року.

Що відомо про кримінальне провадження проти міського голови Апостолового

9 січня 2023 року у своєму телеграмі міський голова Апостолового Андрій Оса повідомив, що був затриманий після обшуку в нього вдома 29 вересня 2022 року.

Посадовцеві повідомили про підозру за частиною 1 статті 255, частиною 5 статті 191, частиною 3 статті 209 та частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

Міський голова перебував під нічним домашнім арештом з електронним засобом контролю.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок