Перебував на даху електропотяга: в Тернополі підлітка вразило струмом

Перебував на даху електропотяга: в Тернополі підлітка вразило струмом

Перебував на даху електропотяга: в Тернополі підлітка вразило струмом
Фото: ДСНС області

У Тернополі 17-літній хлопець, перебуваючи на даху вагона електропотяга, отримав ураження електричним струмом та впав. Про це Суспільному повідомив телефоном речник пожежно-рятувальної служби області Сергій Данілін.

За його словами, подія трапилася 30 травня на вулиці Новий Світ. Потяг знаходився на колії вагонного депо.

На місці працювала бригада медиків швидкої допомоги, повідомила Суспільному медична директорка Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак.

"Після удару струмом хлопець упав з вагона на кам'янисте покриття. На ньому спалахнула одежа, він втратив свідомість. Діагностовано ураження електричним струмом, термічні опіки 1-2 ступеня тулуба, кінцівок, голови, підозра на черепно-мозкову травму. Доставлений в обласну дитячу лікарню", – сказала Ганна Мончак.

Директор обласної дитячої лікарні Григорій Корицький підтвердив кореспондентам Суспільного, що до них доставили неповнолітнього хлопця.

За його словами, пацієнт перебуває у важкому стані. В нього діагностовано ураження струмом, 47% опіків шкіри і травми через падіння з поїзда. Сьогодні йому зробили операцію з пересадки шкіри.

Залізничники попереджають, що напруга контактної мережі – 27,5 Кв. При наближенні до проводу контактної мережі ближче, ніж на 2 метри може виникнути електрична дуга між тілом людини і дротом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я, – повідомляють на сторінці ДСНС області в соцмережі.

"Діти й підлітки піддають себе великій небезпеці, коли піднімаються заради фотографії на вагони, локомотиви, огорожі, мости та інші залізничні об’єкти. Рятувальники звертаються до батьків: не залишайте дітей без нагляду! Тим паче, що розпочинаються літні канікули. Дбайте про безпеку своїх дітей", – йдеться у повідомленні.

Читайте також

На початок