Вбивство на Отакара Яроша у Харкові: суд виніс вирок стрільцю

Вбивство на Отакара Яроша у Харкові: суд виніс вирок стрільцю

Вбивство на Отакара Яроша у Харкові: суд виніс вирок стрільцю
Вбивство на Отакара Яроша. Харків, 22 лютого 2021 року. Фото: Суспільне Харків

Десять років позбавлення волі призначив Дзержинський райсуд 52-річному обвинуваченому у вбивстві на Отакара Яроша у Харкові, що сталося 22 лютого 2021 року.

Обвинувачений свою вину визнав частково, повідомляє пресслужба прокуратури Харківської області.

Слідство з'ясувало, що у вечір вбивства обвинувачений зустрічався з чоловіками, які вимагали від нього повернення боргу — 112 тисяч доларів: "Разом із чоловіком, який давав зазначену суму в борг, приїхали ще декілька його знайомих".

Спочатку розмова була в авто чоловіка, який давав гроші в борг. Коли боржник вийшов з машини, чоловіки почали його переслідувати.

"Чоловік дістав з кишені своєї куртки пістолет і зробив один постріл у їхній бік. Куля потрапила у грудну клітину 40-річного потерпілого — від отриманого поранення він помер на місці. Вбивця сів у власну автівку і поїхав з місця події, по дорозі він викинув пістолет", — сказано у повідомленні.

За декілька годин підозрюваного затримали. Під час слухання справи у суді обвинувачений сказав, що захищав своє життя, кажуть у пресслужбі.

"За його версією, пістолет він відібрав у одного з нападників, а момент пострілу не пам’ятає, оскільки перебував у шоковому стані", — сказано у повідомленні.

Триває строк на апеляцію.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок