Еліна Світоліна здійснила камбек і пройшла до третього раунду Ролан Гаррос 2023

Еліна Світоліна здійснила камбек і пройшла до третього раунду Ролан Гаррос 2023

Еліна Світоліна здійснила камбек і пройшла до третього раунду Ролан Гаррос 2023
Еліна Світоліна. Фото: Getty Images

Перемога над Сторм Гантер — сьома поспіль для українки на всіх турнірах.

Еліна Світоліна пройшла до третього кола Ролан Гаррос 2023. У матчі 1/32 фіналу експерша ракетка України перемогла австралійку Сторм Гантер.

Світоліна проводить перший тенісний мейджор після народження доньки. На старті змагань українка впевнено вибила з турніру першу ракетку Італії Мартіну Тревізан — двічі по 6:2.

Еліна — одна з двох українок, що дісталися другого кола. Стартовий раунд також подолала Леся Цуренко, у той час як чотири інші українки закінчили виступи за підсумками своїх перших матчів у основі.

Проти Гантер Світоліна грала вдруге в кар'єрі. Саме українка виграла їхню першу очну зустріч в Хуахіні у лютому 2020 року.

Як пройшов матч

  • Гантер з двома брейками виграла чотири стартових гейми в матчі. Обмінявшись з українкою брейками наприкінці партії, австралійка в наступному геймі з другої спроби подала на сет.
  • Хід зустрічі змінився після першого брейку Еліни в другій партії. Українка взяла три поспіль гейми та вийшла на сетбол за рахунку 5:3, реалізувавши його з першої спроби.
  • Із семи геймів третього сету шість залишилися за Світоліною. Матч українка закінчила з 7 ейсами, 7 відіграними брейкпойнтами та показником у 28 невимушених помилок (у суперниці — 45).

Ролан Гаррос. 1/32 фіналу

Сторм Гантер (Австралія) — Еліна Світоліна (Україна) — 1:2 (6:2, 3:6, 1:6)

Що означає перемога Світоліної

  • Еліна увосьме поспіль подолала другий раунд Ролан Гаррос. Востаннє на цій стадії вона вилітала з турніру в 2014 році.
  • Світоліна здобула сьому поспіль перемогу на всіх турнірах. Востаннє таку серію українка мала в серпні-вересні 2021 року після тріумфу на турнірі в Чикаго.
  • У третьому раунді Еліна зіграє з переможницею пари п'ятої сіяної француженки Каролін Гарсії та росіянки Анни Блінкової.
На початок