Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга Лукачова

Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга Лукачова

Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга Лукачова Facebook

Про свої спогади, ставлення до музики та найщасливіші моменти життя в програмі “Арт-простір” розповіла джазова співачка Ольга Лукачова. Вона учасниця популярних музичних проєктів, була солісткою Kiev Big Band та авторка VOLGA: FUNK.

Який у Вас найтепліший спогад із дитинства?

Коли я поверталась після конкурсів із фортепіано. Я їх грала достатньо добре, виходила там до останнього етапу. Коли в області організовували конкурс і уже всі учні грали в музичному училищі, то було дуже складно емоційно саме. На першому, другому, третьому році навчання я ще не була конкурсанткою. Уже після цього були конкурси та вечори, де грали діти з перспективних груп. Це було дуже важко емоційно. Я пам’ятаю, що в мене вимикався мозок, тобто я не орієнтувалася в просторі і грала на автоматі. Ще я дуже просила своїх батьків, щоб вони не заходили на ті конкурси, щоб вони не слухали. Моєму татові доводилося просто ховатися за кимось у той момент, коли мене представляють. А я ж дивилась у залу, шукала його.

Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга ЛукачоваСвітлана Вовк

Ведуча програми — Світлана Вовка, співачка — Ольга Лукачова

Справа в тому, що, коли ти дивишся у натовп людей, котрих ти не знаєш, тобі в цілому трохи важкувато, якийсь мандраж і все, а коли ти знаєш, що в тому натовпі є хтось, хто близький тобі і знає тебе, ти як під мікроскопом одразу себе відчуваєш. Це важко.

А приємний момент був, коли мені після цих конкурсів купували повітряне тістечко , щось типу безе. Я їла це безе та йшла додому стрибаючи. Усе зроблено, всі від мене відчепились і я їм цей смаколик.

Що для Вас якісна поп-музика?

Поняття якісної поп-музики в мене постійно змінюється. Я його накопичую, набуваю. Мені здається, що кожен музикант, котрий бажає зробити якийсь якісний поп-продукт, має все одно ставити перед собою мету робити щось оригінальне. Повторювати і зривати якісь “хукові” моменти, які хтось зробив колись, це не мета. Не треба мати великого таланту для цього.

Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга ЛукачоваFacebook

У мене є декілька пісень, котрі я вже нібито зробила, але там треба дописати вокал, або переписати барабани, або ще щось. І я розумію, що це все одно відгук чогось, що я слухала раніше. У 14 років, у 18. Це дуже важко на сьогоднішній день. І мені здається, що багато таких артистів нібито прикольних, але вони такі собі, жанрові. Вони відповідають якомусь жанру і ніхто не думає про пісню. От, наприклад, взяти масові пісні Елтона Джона, Beatles, Radiohead, Spice Girls. Їх багато, тих людей, які були оригінальними дуже. А потім можна загинати пальці, скільки було послідовників і розкопійовувався просто концепт написання пісень.

Як Ви ставитесь до української музики?

Ми, як у тій казці. Ми все життя боремося, щось у нас відбувається. Але ось того, як нам жити весело після всього, як ти пройшов все і у тебе є свобода, свобода твого вибору, люди не знають, бо в них нема прикладу. Щоб викликати почуття, збентежити, то обов'язково має бути таке страждання, щоб аж живіт зводило. Мені це не дуже подобається. Тому багато музики, яку виробляють саме в Україні, мені не близька просто, саме за концепцією, що вона несе. Вона несе страждання.

Я хочу сім’ю, я хочу дітей, я хочу прожити ці почуття – джазвокалістка Ольга ЛукачоваFacebook Yuriy Ryabko

Чому досвід у вокальному шоу країни Ольга назвала "ніяким"? Який період був складним та переломним? Чому погодилась працювати викладачем у музичній недержавній школі в Києві? Із яким екзотичним та українським фруктом Ольга може порівняти свою творчість? Чого співачці не вистачає для стовідсоткового щастя? Слухайте у повному інтерв'ю співачки для програми "Арт-простір"

Ведуча програми – Світлана Вовк

Читайте також

  • Миколаївська співачка Анна Славітяк розповіла про три українські жіночі пісні до свята.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди