Twitter видалив відео з музикою Linkin Park, яке поширив Трамп

Twitter видалив відео з музикою Linkin Park, яке поширив Трамп

Twitter видалив відео з музикою Linkin Park, яке поширив Трамп Associated Press

Twitter через порушення авторських прав рок-гурту Linkin Park видалив відео виборчої кампанії, яке президент США Дональд Трамп поширив 18 липня. Про це повідомляє The Guardian.

Відео, в якому була використана музика групи Linkin Park, зникло з президентської стрічки Twitter в суботу ввечері з повідомленням: "Цей медіафайл видалено на прохання правовласника".

На поширення цього відео надійшла скарга від компанії, що належить рок-гурту Linkin Park. Білий дім поки що не прокоментував ситуацію.

Гурт Linkin Park на своїй офіційній сторінці повідомив, що "не підтримує і не схвалює Трампа і не дозволяє його організації використовувати будь-яку їхню музику".

Що відомо

  • З травня цього року Twitter кілька разів відключав (видаляв) або коментував твіти президента США через те, що на них надійшли скарги щодо порушення авторських прав або порушення політики щодо протидії насильству.
  • 28 червня президент США Дональд Трамп поширив відео, на якому його прихильник вигукує расистське гасло "white power"("біла сила"). Згодом твіт з даним відео зник зі сторінки Трампа.

Категорії