Правоохоронці евакуювали трьох сиріт з лінії фронту

Правоохоронці евакуювали трьох сиріт з лінії фронту

Правоохоронці евакуювали трьох сиріт з лінії фронту
З прифронтового Нью-Йорка евакуювали трьох сиріт Фото Поліція Донеччини

"Білі Янголи" евакуювали з селища Нью-Йорк Донецької області трьох сиріт, їх мати померла кілька днів тому від хвороби і діти жили самі впритул до лінії фронту. Їх будинок вже було пошкоджено від обстрілів армії РФ.

Про це повідомляє національна поліція Донецької області.

У поліції розповіли, що 11-річна Яна, 9-річний Денис та 7-річна Аня залишились у зоні бойових дій без батьків. Їх мама померла декілька днів тому від раптової хвороби, батько – кілька років тому. Також їхній будинок було пошкоджено від російських обстрілів.

"Ракета летіла та влучила прямо в клуб. У нас зруйнували стелю, і ще вікна розбили та дірку в фундаменті зробили. А на городі ось така яма. У підвал ми не лізли, бо могло просто засипати", — розповіли діти.

У поліції додали, що діти жили впритул до лінії фронту. Під час минулої евакуації з цього району правоохоронці потрапили під обстріл, тому евакуацію дітей довго планували і проводили "дуже швидко".

Дітей евакуювали у Київську область до родичів. Їм провели повне медичне обстеження, передали подарунки та підтримують з ними зв'язок.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок