"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки Азову

"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки Азову

"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки Азову
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному відкриють координаційний центр Support AZOV. Про це повідомили бійці третьої окремої штурмової бригади Азову під час зустрічі з місцевими волонтерами. Військові обговорили подальшу співпрацю та потреби бригади у технічному та матеріальному забезпеченні.

Бійці третьої окремої штурмової бригади Азов під час зустрічі із командою обласного волонтерського штабу обговорили питання подальшої співпраці, а також розповіли про потреби підрозділу.

"Наш підрозділ уже четвертий місяць знаходиться на екстремальному напрямку — Бахмут. Там, дякувати Богу, у нас малі втрати в живій силі, але в ресурсній базі — ми втрачаємо дуже велику кількість всього. Необхідно все. У першу чергу ми зараз збираємо на прилади нічного бачення. Ми ліцензувалися на придбання зброї — такої, як штурмові гранатомети. Потреба в автівках постійна, тому що це розхідний матеріал, безпілотниках, просто у фінансовому ресурсі на ті ж ремонти автівок, тому що, на жаль, не вистачає ресурсів", — зауважив молодший сержант третьої ОШБ "Друїд".

"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки полку Азов
Молодший сержант третьої окремої штурмової бригади полку Азов "Друїд". Фото: Суспільне Рівне

Також бійці розповіли про відкриття у Рівному координаційного центру Support AZOV, який буде забезпечувати підтримку підрозділів. Це всеукраїнський благодійний проєкт, який має на меті — допомогти бойовим підрозділам, пораненим бійцям, родинам загиблих чи полонених бійців Азову.

"Ми будемо їздити іншими обласними центрами. У нас плідна співпраця з Львівською ОВА, у Черкаській, Київській областях, у самому Києві. Бажаємо, щоб до нас більше долучалося як меценатів, так і громад, які будуть розповідати про те, що ми та наші побратими робимо зараз на фронті, наші побратими. Це дуже важливо", — додав військовий.

"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки полку Азов
Координаторка обласного волонтерського штабу Ольга Яковлєва. Фото: Суспільне Рівне

Координаторка обласного волонтерського штабу Ольга Яковлєва зазначила, що "Рівненщина готова усіма силами допомагати бійцям Азову".

"Сьогодні ми почули їхні конкретні наміри, напрямки діяльності. І ми звичайно долучаємось. Це буде інформаційна підтримка на рівні Рівненщини, України. Наскільки це можливо допомагати тут, на Рівненщині, підтримувати тих бійців, які зараз на передовій, які є жителями області чи які потрапляють на Рівненщину на реабілітацію. Ми все зробимо, потроїмо наші зусилля заради перемоги", — сказала вона.

"Потроїмо наші зусилля заради перемоги": у Рівному відкриють центр підтримки полку Азов
Стендап-комік, волонтер Павло Євчук. Фото: Суспільне Рівне

Зустрівся з азовцями і рівненський волонтер, стендап-комік Павло Євчук. Він планує проводити благодійні концерти, аби зібрати гроші військовим.

"Буквально місяць тому я передав разом з хлопцями пікап на третю штурмову бригаду. Зараз я дуже радий познайомитись з Support AZOV, допомагати бійцям, закривати усі потреби, які зможу. У нас кожні два місяці проводяться великі благодійні стендап-концерти в Текстильнику, де ми передаємо всі 100% військовим. І я маю надію, що ми зможемо допомогти після наступного стендап-концерту", — повідомив він.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок