Нік Кейв виступив проти бойкоту пісень через дії авторів

Нік Кейв виступив проти бойкоту пісень через дії авторів

Нік Кейв виступив проти бойкоту пісень через дії авторів
Музикант Нік Кейв на коронації Чарльза ІІІ. Фото: Gareth Cattermole/Getty Images

Музикант Нік Кейв заявив що люди не повинні "викорінювати найкращих з цих людей, щоб покарати найгірших". Про це 28 травня повідомило видання The Guardian.

Австралійський співак і автор пісень Нік Кейв виступав на фестивалі Hay, у межах якого він заявив, що бойкотувати пісні через дії артиста — "це не дуже хороший спосіб вирішувати проблеми".

Музикант не згоден з тим, як його нещодавно зобразили у виданні New Statesman як консерватора після того, як той зʼявився на коронації короля Чарльза. Він сказав: "У мене зараз те, що я б назвав консервативним темпераментом", і "я консерватор з маленької літери".

нік кейв
Нік Кейв на концерті. Фото: @ian.laidlaw, nickcaveofficial/Instagram

"Я вважаю, що ми повинні бути обережними з ідеєю прогресу. Я просто бачу, що все рухається дуже швидко, і багато різних речей мене дуже турбують, наприклад, штучний інтелект", — заявив Кейв.

Він вважає, що ця обережність ґрунтується на його досвіді горя і втрат після смерті двох його синів: "Я думаю, що у мене є розуміння того, що таке втрата, що таке втратити щось і як важко повернути це назад".

Хто такий Нік Кейв

Нік Кейв – австралійський рок-музикант, поет, письменник, автор музики до фільмів, сценарист. Літер гуртів Grinderman, Nick Cave and The Bad Seeds, The Birthday Party, Boys Next Door.

Після початку повномасштабного вторгнення Росії, Нік Кейв виступив з підтримкою України, його гурт скасував концерти в країні-агресорці.

"Наші думки та любов звернені до хороброго народу України, її героїчного лідера та всіх, хто страждає від цієї безглуздої війни. Україно, ми з тобою та з усіма тими в Росії, хто протестує проти цього жорстокого діяння. Ми молимось, щоб це безумство скоріше закінчилось", – написав Нік Кейв в Instagram.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок