На Донеччині стартувала велогонка "Маріупольська сотка"

На Донеччині стартувала велогонка "Маріупольська сотка" фото: Суспільне Донбас

18 липня на Донеччині стартувала велогонка "Маріупольська сотка". Взяти участь у змаганнях приїхали 49 спортсменів з усієї України, вони мають подолати відстань у 100 км.

Серед учасників змагань – маріуполець Олександр Поздняков. Участь у велогонці він бере вдруге. За його словами, їздою на велосипеді захопився ще у дитинстві.

На Донеччині стартувала велгонка "Маріупольська сотка"фото: Суспільне Донбас

На Донеччині стартувала велгонка "Маріупольська сотка"

"Більш серйозний велосипед купив у 2011 році, почав кататися з хлопцями й брати участь. Готувався поступово. Спочатку ставиш собі планку певну: 50, 100, 150, 200 км. Тримаєш себе в тонусі. Тоді вже простіше і легше", — каже спортсмен.

Стартували спортсмени за блокпостом на Запорізькому шосе. Спортсмени мають подолати 100 км. Маршрут простягається через Малоянисоль далі по асфальтованій дорозі учасники проїдуть Нікольське та Мангуш, фінішують на повороті до села Агробаза.

Організували змагання представники вело руху "Азовбайк". Вони влаштовують велогонки два рази на рік.

На Донеччині стартувала велгонка "Маріупольська сотка"фото: Іван Салівончик

Першість у трьох категоріях змагань здобули жителі Маріуполя. Серед дівчат перемогу здобула Ганна Морозова, у категорії "Шосе" першим став Олександр Кукуріка, а у категорії "МТВ" — Євген Мотін.