У Львові попрощаються з воїном 80-ї бригади Назаром Яцківим

У Львові попрощаються з воїном 80-ї бригади Назаром Яцківим

У Львові попрощаються з воїном 80-ї бригади Назаром Яцківим
Фото: Львівської міської ради

У вівторок, 30 травня, у Львові попрощається з військовослужбовцем Назаром Яцківим. Чин похорону розпочнеться о 11:00 у Гарнізонному храмі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

О 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військового у селі Куличків Червоноградського району Львівської області. 

Назар Яцків — уродженець міста Червоноград Львівської області. Навчався у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Після завершення навчання протягом 3 років проходив службу у сфері цивільного захисту у Кропивницькому.

Повернувшись на Львівщину, працював начальником караулу Державного пожежно-рятувального посту-56 у Судовій Вишні. Згодом займався підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі.

У вільний час захоплювався рибальством та їздою на мотоциклах.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії став на захист України до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Під час виконання бойових завдань на східному напрямку був тяжко поранений.

Назар Яцків загинув 26 травня. Йому було 34 роки. У Назара Яцківа залишилися 9-річна донька, батьки, брат, колишня дружина.

На початок