Ремонт проспекту Волі в Луцьку: коли відновлять рух транспорту

Ремонт проспекту Волі в Луцьку: коли відновлять рух транспорту

Ремонт проспекту Волі в Луцьку: коли відновлять рух транспорту
Перекрити рух по проспекту Волі у Луцьку. Триває капітальний ремонт дороги, 29 травня 2023 рік. Фото: Суспільне Луцьк

У Луцьку 29 травня з 8:00 перекрили рух транспорту від Київського майдану до вулиці Шопена. Причиною цього є продовження ремонту на проспекті Волі. Про це Суспільному розповів патрульний поліцейський Михайло Торгунаков, який регулює рух транспорту.

Поліцейський каже, що регулює дорожній рух, бо багато водіїв їдуть в поліклініку або на обслуговування прилеглої території, то їх пропускають.

Ремонт проспекту Волі у Луцьку: коли відкриють рух транспорту
Патрульні поліцейські регулюють рух транспорту. Фото: Суспільне Луцьк

Працівники "Луцькавтодору" готують дорожнє полотно під вкладання верхнього шару асфальту, – розповідає шляховий робітник Микола Ліщук. Каже: його бригада, починаючи від Київського майдану, вирізає та вибиває асфальт біля ливневих решіток та люків, щоб підняти їх рівень.

Ремонт проспекту Волі у Луцьку: коли відкриють рух транспорту
Дорожники вирізають асфальт біля ливневих решіток. Фото: Суспільне Луцьк

Протяжність дороги, де планують покласти ще один шар асфальту – півтора кілометра, говорить помічник майстра Сергій Кратюк.

Ремонт проспекту Волі у Луцьку: коли відкриють рух транспорту
Протяжність дороги, де планують покласти ще один шар асфальту – півтора кілометра. Фото: Суспільне Луцьк

Відповідно до інформації, що оприлюднили на сайті Луцької міської ради до завершення ремонтних робіт об'їзд перекритої ділянки буде через вулиці Коперника та Глушець. Через це зранку на Коперника виник затор, розповіли водії автівок, із якими поспілкувалося Суспільне.

Скільки часу буде перекрита центральна частина Луцька, сказав перший заступник директора департаменту ЖКГ Сергій Гаврилюк, поки не може спрогнозувати. З його слів, це точно на декілька тижнів. Усі роботи з реконструкції проспекту Волі, які, зі слів Сергія Гаврилюка розпочали ще 2021-го, планують завершити до кінця року.

Що відомо про ремонт проспекту Волі у Луцьку

Капітальний ремонт проспекту Волі у Луцьку розпочали наприкінці травня 2022 року. До середини жовтня рух транспорту на головному проспекті міста був перекритий.

Через повномасштабне вторгнення ремонт проспекту Волі впродовж 2022 року призупинили. Відновили роботи на початку березня 2023 року.

25 травня у Луцькій міській раді повідомили про перекриття проспекту Волі та відновлення ремонтних робіт.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок