У Сумах провели благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ

У Сумах провели благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ

Благодійний фестиваль у Сумах
Фото: Суспільне Суми

Фестиваль на підтримку Збройних Сил України відбувся у Сумах біля театру ім. М. Щепкіна. Піснями й танцями розважали відвідувачів благодійного заходу вокалісти, гурти, танцювальні колективи та діджеї.

Одними з учасників фестивалю був танцювальний колектив “DC ARTES”.

“Ми можемо зараз хореографією допомогти, мистецтвом у танцювальній сфері зібрати якісь кошти і дуже раді, що є така можливість, є такі благодійні заходи”, - зазначила художня керівниця танцювального колективу Ірина Восмерик.

колектив “DC ARTES” Суми фестиваль ЗСУ
Танцювальний колектив “DC ARTES”. Фото: Суспільне Суми

“Насправді, це така велика роль для наших діток: не тільки проявити себе, не тільки розвиватись, але й залучатись до соціальної сфери і відчувати себе частиною суспільства. Навіть такими маленькими, але вже такий маленький внесок, наприклад для збору коштів для ЗСУ. Вони вже відчувають, що вони – частина України, що вони – наше майбутнє і ми це дуже цінуємо”, - розповіла хореографиня-постановниця Анастасія.

фестиваль Суми ЗСУ
Фото: Суспільне Суми

Підтримати військовослужбовців своїм виступом прийшли учасники гурту “Звичайні люди”.

“Сам служу в Добробаті нашому Сумському першому і треба якось щось робити, підтримати. Для людей також треба робити якісь веселощі, можна так сказати, щоб вони відпочивали також, духовно”, - пояснив учасник гурту Максим Зозуля.

Також, в рамках фестивалю працювала дитяча зона, де малечі робили аквагрим.

фестиваль Суми ЗСУ
Фото: Суспільне Суми

Юлія Панікар прийшла на фестиваль з сім’єю. За її словами, такі благодійні заходи нині є важливими.

“По-перше, важливі тим, щоб зібрати якісь кошти в нашу нелегку годину. А по-друге, згуртувати ще більше дух український”, - зазначила відвідувачка фестивалю Юлія Панікар.

фестиваль Суми ЗСУ
Фото: Суспільне Суми

На кожній локації фестивалю розташували скриньки, куди всі охочі могли задонатити на потреби наших захисників. Організували захід представники Благодійного Фонду “Створені”.

фестиваль Суми ЗСУ
Фото: Суспільне Суми

“Це найактуальніша проблема, яка є в нас – допомогти військовим. Це на першому місці в нас. То привертаємо увагу сумчан, і не тільки сумчан до реалій сьогодення”, - пояснила учасниця благодійного фонду “Створені” Альона Вощенко.

“Лише завдяки нашим військовим, лише завдяки їх крові, завдяки їх неймовірним зусиллям ми маємо можливість організовувати фестивалі, організовувати збори. Ми маємо можливість водити наших дітей в парки, або відвідувати якісь заклади громадського харчування. І саме тому ми вирішили не лише зібрати кошти, а й привернути увагу до цього”, - зазначила учасниця благодійного фонду Тетяна Крикун.

У Сумах провели благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ
Фото: Суспільне Суми

За інформацією організаторів фестивалю, для Збройних Сил України вдалося зібрати 7 645 гривень.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок