Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знизився

Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знизився

Водопілля у Києві: рівень води у річці Дніпро знизився
Річка Дніпро у Києві Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Сьогодні зранку 28 травня, рівень води у річці Дніпро у столиці біля моста "Метро" становить 9 224 сантиметрів. Про це повідомив у Telegram начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

За його словами, в порівнянні з минулим днем, рівень водопілля знизився на 11 сантиметрів. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано.

"Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення. Теперішній рівень паводку в межах Києва вже опустився до показників кінця березня-початку квітня",— каже Попко.

Що відомо про водопілля 2023 року в Києві та області

У Києві та деяких районах Київщини із квітня тривало підтоплення дачних будинків та присадибних ділянок, які розташовані поруч із берегом Дніпра. Це було пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, пояснили в Укргідрометцентрі.

У Києві 25-26 квітня зафіксували зростання рівня води у Дніпрі після тижневого спаду.

Перші дні травня рівень води ріс, але 5 травня вже зафіксований перший за цей місяць його спад. Як пояснили в КМВА, динаміка підйому та зниження показників повені залежить від роботи Київської та Канівської ГЕС. Учора, 27 травня, рівень водопілля збільшився на 9 см.

На початок