На Дніпропетровщині стався спалах COVID-19 в закладі для літніх людей

На Дніпропетровщині стався спалах COVID-19 в закладі для літніх людей

На Дніпропетровщині стався спалах COVID-19 в закладі для літніх людей

На Дніпропетровщині стався спалах коронавірусної хвороби в обласному геріатричному пансіонаті. Про це сказано в повідомленні на сайті обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

За повідомленням лабцентру, захворіли 11 підопічних. Фахівці здійснили епідеміологічне розслідування, організували протиепідемічні заходи.  Ситуація залишається на контролі, мовиться в повідомленні.

Ситуація з коронавірусом, грипом та ГРВІ на Дніпропетровщині з тиждень

Загалом, за даними лабцентру, на Дніпропетровщині за минулий тиждень, з 19 по 25 травня, на коронавірус захворіли 343 людей. У порівнянні з попереднім тижнем кількість хворих знизилася на майже на 15% (був 401 випадок).

Інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення становить 10,8.

За даними епідеміологічного моніторингу, захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) зараз на низькому рівні інтенсивності. За тиждень зареєстрували 4 578 випадків, що на 13% менше від попереднього.

Усього з початку пандемії на Дніпропетровщині на COVID-19 захворіли 357 тисяч людей, одужали — 343 тисячі, летальних випадків — понад 10 тисяч. При цьому 96% захворілих — це доросле населення, 4% — діти.

Що відомо про коронавірус на Дніпропетровщині

  • На Дніпропетровщині зробили 3,3 млн щеплень від коронавірусної інфекції, таким чином 60% жителів області вакциновані. Найгірша ситуація з вакцинацією людей з групи ризику: це люди з хронічними захворюваннями та люди віком 65+.
  • На Дніпропетровщині друге бустерне щеплення від коронавірусної інфекції отримали півтори тисячі людей.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок