Людмила Лузан з новою партнеркою фінішувала на подіумі етапу Кубка світу на олімпійській дистанції

Людмила Лузан з новою партнеркою фінішувала на подіумі етапу Кубка світу на олімпійській дистанції

Людмила Лузан з новою партнеркою фінішувала на подіумі етапу Кубка світу на олімпійській дистанції
Федерація каное України

А загалом за етап Людмила Лузан завоювала чотири медалі.

Українська команда каное-двійки завоювала "бронзу" етапу Кубка світу з веслування. У складі України виступає Людмила Лузан та Валерія Терета – нова напарниця лідерки збірної України.

Анастасія РибачокДо заміжжя – Четверікова, яка є багаторічною партнеркою Лузан, пропускає цей сезон через вагітність та народження дитини. Відтак, Лузан у сезоні 2023 року отримала нову партнерку – 22-річна Валерію Терету.

Етап Кубка світу з веслування в Познані став першим міжнародним стартом для пари Лузан / Терета. Українська пара змагалася у фіналі проти найсильніших команд світу: на етапі були представлені усі медалісти останнього ЧС.

У фіналі пара Людмили Лузан та Валерії Терети фінішувала на третьому місці – здобула "бронзу". Українки показали час 2:05.90, поступилися лише двом іншим медалісткам чемпіонату світу-2022.

Перемогу на етапі Кубка світу здобула команда Китаю у складі (Сюй Шисяо та Сунь Менья), чинні чемпіонки світу та олімпійські чемпіонки. Випередити українок змогла також команда з Угорщини (Гіада Брагато та Б'янка Нагі), бронзові призерки ЧС-2022.

  • Кубок світу з веслування: каное-двійка, 500 м
  1. Китай – 2:03.22
  2. Угорщина – +1.75
  3. Україна (Лузан / Терета) – +2.68

Скільки усього медалей заробила Лузан на етапі Кубка світу

  • У другий день фіналів Людмила Лузан завоювала повний комплект медалей: вона виграла "золото" на дистанції 500 метрів в одиночці, "бронзу" – в двійці та "срібло" – у змішаній двійці.
  • Загалом за етап Кубка світу в Познані Лузан здобула чотири медалі: два "золота", одне "срібло" та одну "бронзу".
  • Лузан уперше виграла "золото" на олімпійській дистанції 200 метрів, а також виграла "бронзу" на олімпійській дистанції на 500 метрів у двійці з новю партнеркою.
На початок