На Львівщині відзначили Свято Героїв: як це було

На Львівщині відзначили Свято Героїв: як це було

На Львівщині відзначили Свято Героїв: як це було
Фото: Львівська ОВА

На Львівщині 28 травня відзначили Свято Героїв. До цієї дати у місті відбулись святкові та поминальні події. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

У Гарнізонному храмі жителі Львова разом з військовими помолились за Україну та її захисників.

На Львівщині відзначили Свято Героїв
Спільна молитва за Україну та її захисників у Гарнізонному храмі Львова. Фото: Львівська ОВА

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку люди хвилиною мовчання вшанували полеглих заїисників та заспівали Гімн України.

На Львівщині відзначили Свято Героїв
Жителі Львова разом співають Гімн України. Фото: Львівська ОВА

Захід відвідав учасник Революції Гідності, учасник АТО, громадський діяч, учасник російсько-української війни у складі окремого стрілецького батальйону "Карпатська Січ" Андрій Лібич.

"Сьогодні відзначаємо День Героїв і це особливе свято. Особливе свято з гірким присмаком, бо маємо вже тисячі Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу. Але також — це свято нашої величі, нескореності і славної нашої воєнної традиції", — каже Андрій Лібич.

За словами Андрія Лібича, Свято Героїв почали відзначати члени ОУН, воїни УПА на честь свого провідника Євгена Коновальця.

"Я хочу підкреслити, що ми є спадкоємцями саме їхньої боротьби. Адже тривалий час нам нав’язували різні радянські міфи і неправдиву історію. Ми нарешті повертаємо свою історію, своїх Герої", — додав Андрій Лібич.

На Львівщині відзначили Свято Героїв
Учасник Революції Гідності, учасник АТО, активний громадський діяч, учасник російсько-української війни у складі окремого стрілецького батальйону "Карпатська Січ" Андрій Лібич. Фото: Львівська ОВА

Оркестр Національної академії сухопутних військ супроводжував захід. Також патріотичні пісні для гостей заходу заспівали Павло Табаков та вихованці його Творчої школи.

Неофіційне свято — День Героїв щорічно відзначають в Україні 23 травня. Частина заходів до цієї дати відбулась у Львові цими вихідними.

На початок