"Давай сниму погоны, пойдем пообщаемся": в Одесі через поведінку поліцейського розпочали службове розслідування

"Давай сниму погоны, пойдем пообщаемся": в Одесі через поведінку поліцейського розпочали службове розслідування

Через конфлікт між дільничним та чоловіком у відділку поліції розпочалося службове розслідування. Правоохоронця разом із керівником відсторонили. Про це 28 травня повідомили в пресслужбі поліції Одеської області.

За даними слідства, конфлікт між дільничним та громадянином виник, коли той та ще кілька чоловіком були запрошені до відділку поліції через появу у громадському місці у п'яному вигляді.

На відео, яке напередодні поширили у телеграм-каналах, потрапила суперечка між чоловіком та дільничим. Подія трапилась у приміщенні Приморського відділу поліції. Початок сварки не потрапив у ролик, тому не зрозуміло з чого почався конфлікт.

На відео поліцейський знімає з себе погони, підходить до чоловіка впритул та пропонує вийти "на розмову".

Також на емоційне запитання громадянина про те, чи дозволено тут розмовляти російською, дільничий відповідає: "Понаехал, бл...".

Під час сварки чоловік також кілька разів нецензурно лаявся.

"Оцінка діям поліцейського, його керівника та ще двом його колегам, які були присутні під час конфлікту — оперативному черговому та помічнику оперативного чергового, буде надана за результатами розслідування", — йдеться у повідомленні поліції.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок