Сумські команди готуються до кубку України з хокею на траві

Сумські команди готуються до кубку України з хокею на траві Суспільне Суми

Сумські чоловіча та жіночі команди готуються до старту кубку України з хокею на траві. Турніри заплановані на серпень. 17 липня товариську гру у рамках підготовки до турнірів провели юнаки СДЮСШОР "Динамо" та муніципального спортивного клубу "Сумчанка".

У чотирьох попередніх матчах три перемоги святкували дівчата і один завершився внічию.

У нинішньому матчі рахунок у першій чверті гри відкрили дівчата – відзначилась кращий бомбардир чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги Юлія Шевченко. На першу перерву "Сумчанка" пішла з перевагою у два м’ячі – другий гол у матчі забила Оксана Пономаренко.

У другій чверті поєдинку голів команди не забивали, а у третій дівчата подвоїли рахунок – два м’ячі у ворота "динамівців" забила Оксана Пономаренко.

У заключній чверті гри команди обмінялись голами – на гол Ярослава Бергілевича "Сумчанка" відповіла четвертим голом Оксани Пономаренко. У підсумку - 5:1 на користь муніципального спортивного клубу.

Діана Тагієва, тренерка "Динамо", говорить, що плідніше команда почне готуватися за десять днів.

"Я їм дала трішки відпочити перед підготовкою – ми з 27-го виходимо, починаємо тренуватися, готуватися. Черговий тест-матч, подивитися як вони можуть виконувати установку, які побажання можуть виконувати, які не виконують", - розповіла тренерка.

До кубку готуються і дівчата "Сумчанки". Світлана Макаєва говорить, що дуже задоволена матчем,"тому що вони не прийшли відбувати номер, а, зважаючи на те, що у нас дуже багато таких суперників як наші хлопці, де нам потрібно і побігати трошки, і всі свої уміння показати, вони були налаштовані дуже позитивно, по-робочому. І я дуже задоволена, що все що ми задумали сьогодні спробувати, це все вдалося. І погода нам допомогла трішки. Незадоволена тим, що, по-перше, хотілось би, що деякі гравці більше пограли. У нас є травмовані дівчата. І хотілось би, щоб вони швидше відновились".

Автор - Олександр Качанов

• Кубок України серед жіночих команд стартує у Сумах 26 серпня, серед чоловічих – 20 серпня у Вінниці. Сумчани розпочнуть турнір матчем проти Черкаської області.